دقایقی پیش دیدار فینال لیگ برتر والیبال کشور برگزار گردید که در پایان تیم والیبال شهدای یزد قهرمان فصل پیش با برتری مقابل نماینده مازندران به قهرمانی رسید
کد خبر: ۱۰۹۵۸۲۷
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۵ 07 March 2023

به گزارش تابناک مازندران ، تیم والیبال شهداب یزد با برتری ۳ بر صفر مقابل لبنیات هراز آمل در فینال، برای دومین سال پیاپی قهرمان لیگ برتر والیبال شد.

شهداب یزد 3 - هراز آمل صفر

25 | 25 | 25
23 | 20 | 19

 

اولین امتیاز ست نخست را شهداب یزد گرفت و در ادامه رقابت پایاپایی با هم داشتند اما به تدریج این شهداب بود که با اسپک‌های پر قدرت امیر غفور از حریف خود پیش افتاد و در نهایت این بازیکن امتیاز بیست‌وپنجم را هم برای تیم خود گرفت تا شهداب ۲۵ بر ۲۳ برنده ست اول باشد.  

در ست دوم هم شهداب امتیاز اول را گرفت اما در ادامه هراز ۸ بر ۵ پیش افتاد تا تندروان درخواست وقت استراحت فنی کند. در این دقایق محراب سرخی در سرویس و پوریا خانزاده در حمله عملکرد خوبی داشتند و نقطه قوت هراز بودند. با بازگشت دوباره تیم‌ها به زمین شاگردان بهروز عطایی دو امتیاز دیگر گرفتند و اختلاف امتیاز خود را به پنج رساندند. تندروان برای کاهش این اختلاف مهدوی و غفور را از زمین بیرون آورد و بهزاد حیدرشاهی و یونس قلیچ را به زمین فرستاد. در ادامه دو تیم در امتیاز ۱۴ برابر شدند و شهداب با دفاع خوب مسعود غلامی در این ست پیش افتاد. این بار نوبت شهداب بود که در دفاع و حمله بهتر ظاهر شد و اختلاف امتیاز به وجود آورد تا اینکه ۲۵ بر ۲۰ ست دوم را هم برد. 

شاگردان بهروز عطایی که نمی‌خواستند قهرمانی را به راحتی از دست بدهند در ست سوم تلاش بیشتری کردند. احسان دانش‌دوست که به جای پوریا خانزاده در ترکیب هراز قرار گرفته بود عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت و دو تیم رقابت نزدیکی داشتند. اما امیر غفور ستاره شهداب در دقایق پایانی این ست هم درخشید و شهداب در نهایت ۲۵ بر ۱۹ برنده شد تا جام قهرمانی را بالا برد

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار