کد خبر: ۱۰۸۵۸۴۸
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۲ 05 January 2023

به گزارش تابناک مازندران ، حمید مطهری سرمربی تیم فوتبال نساجی پس از شکست 5 بر یک نساجی مازندران مقابل پرسپولیس اظهار داشت:

ابتدا به تیم خوب پرسپولیس بابت این پیروزی تبریک می‌گویم. با توجه به بضاعتی که داشتیم و استراتژی که برای بازیکنان تعیین کردیم، بازی خوبی بود. امیدوارم اشتباه کنم، اما احساس می‌کنم منصوری (کمک داور مسابقه) در صحنه گل اول عقب ماند و صحنه ماقبل پنالتی، آفساید بود. به نظرم آن پنالتی را به پرسپولیس هدیه داد.

 شکست ما مقابل پرسپولیس به خاطر پنالتی ابتدای بازی نبود

وی با بیان اینکه احساس می‌کند وحید امیری در صحنه پنالتی به اندازه نیم‌بدن جلوتر از مدافع نساجی بود، تصریح کرد: البته باید فیلم این صحنه را ببینم. با این حال شکست ما به‌خاطر این پنالتی نبود. شرایط نرمال شد و بازی را برگرداندیم، اما گل دوم را خودمان به حریف دادیم و بازی را بد واگذار کردیم. تغییراتی در تیم ایجاد کردیم که مثمرثمر واقع نشد و شکست بدی را تجربه کردیم.

استراتژی من اصلاً دفاع کردن نیست و دوست دارم تیمم فوتبال بازی کند

سرمربی نساجی با بیان اینکه توانایی‌های پرسپولیس را نادیده نمی‌گیرد، گفت: من سه سال در این تیم کار کردم. می‌دانم پرسپولیس تیمی تواناست و کادر بسیار خوبی دارد. گل‌محمدی برای پرسپولیس زحمت کشیده است. استراتژی من اصلاً دفاع کردن نیست و من دوست دارم تیمم فوتبال بازی کند.

نساجی یا جای من است یا برخی بازیکنان این تیم

مطهری با انتقاد از برخی بازیکنان تیمش عنوان کرد: دو سه نفر در نساجی واقعاً خوب کار نکردند و یا جای من اینجاست، یا جای آنها. بازیکنان باید سرشان را برای نساجی بدهند، اما پیراهن این تیم برای چند بازیکن گشاد است.

با توجه به بودجه و بضاعتی که داریم، خوب کار کردیم

وی با بیان اینکه برای ترمیم سریع نساجی تلاش می‌کند، خاطرنشان کرد: با توجه به بودجه و بضاعتی که داریم، خوب کار کردیم. آدمی نیستم که برای پایین جدول بجنگم و همیشه به آینده و بالای جدول نگاه می‌کنم. به بازیکنان گفتم ذهن برنده‌خواه داشته باشند که این مسئله زمان‌بر است. برخی بازیکنان در این تفکر هستند که اگر نساجی در لیگ برتر بماند، کار بزرگی کرده است. تیم من باید هدفمند بوده و نگاهش به بالای جدول باشد. بابت این شکست از هواداران عذرخواهی می‌کنم.

تفکر من در خانه و خارج از خانه همیشه فوتبال رو به جلوست

سرمربی نساجی در مورد نتایج متفاوت این تیم در خانه خود بیان کرد: تفکر من در خانه و خارج از خانه همیشه فوتبال رو به جلوست. شاید برخی‌ها بگویند این کار بی‌احتیاطی یا خامی است، اما من دوست دارم تیمم در هر مسابقه رو به جلو باشد و تماشاگران از آن لذت ببرند. شما بازی ما با تراکتور را تماشا کنید، اما مقابل پرسپولیس چنین شرایطی داشتیم. ذهنیت اهمیت زیادی دارد. ما در خانه بهتر نتیجه گرفته‌ایم، اما این تفکر من نیست که داخل یا خارج از خانه متفاوت بازی کنیم.

اینکه یک هفته در میان خوب باشی به ذهنیت ارتباطی ندارد

مطهری در پاسخ به این پرسش که آیا این تفاوت به‌خاطر ذهنیت بازیکنان نساجی است یا خیر، اظهار داشت: ذهنیت برای درازمدت است. بازیکنان پرسپولیس یا استقلال به تلاش برای پیروزی عادت دارند و زیرفشار هستند. بچه‌های ما هم باید احساس کنند نساجی تیمی بزرگ است و به نظرم جزو چهار، پنج تیم بزرگ ایران است. بازیکنان ما باید همیشه بجنگند. اینکه در یک بازی خوب باشی و هفته بعد بد بازی کنی، به ذهنیت ارتباطی ندارد.

تیم نساجی را تا جای ممکن ترمیم می‌کنم

وی خودش را مقصر درجه یک باخت نساجی نامید و گفت: مسئولیت این شکست به گردن من است و هیچ‌گاه باخت را به گردن کسی نمی‌اندازم. با این حال تیم را تا جای ممکن ترمیم می‌کنم. بعد از دیدار با استقلال در هفته ششم لیگ، یکی از خبرنگاران گفت شما هفته‌های بعد را نمی‌بینید. من کارم را کردم و خیلی‌ها می‌گفتند بالاتر از توقعات کار کردی. تیم من باید بالا باشد و زمانی که تیمم پایین جدول باشد، حالم بد می‌شود.


اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار