این خواننده جوان، ساعاتی قبل با مادر خود تماس گرفته و اعلام می‌کند که در ساری است و نگران او نباشند
کد خبر: ۱۰۷۰۲۵۱
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۴ 02 October 2022

به گزارش ایرنا ، برخلاف ادعا‌های مطرح‌شده توسط رسانه‌های مخالف، طی تماس پلیس فتا از شروین حاجی‌پور خواسته شده فقط برای توضیحاتی خود را معرفی کند.
شروین‌حاجی‌پور طی روز‌های اخیر به کلمه رمزی برای رسانه‌های معاند و جریان برانداز تبدیل شده است. خواننده جوانی که با حضور در برنامه استعدادیابی عصر جدید، به شهرت زیادی رسید و حالا واکنش او به اعتراضات اخیر، به اهرمی در جهت بهره‌برداری‌های غیراخلاقی رسانه‌های معاند و برانداز تبدیل شده است.

طبق اطلاعاتی که این رسانه‌های خارج‌نشین راجع حاجی‌پور به مردم داده‌اند، نیرو‌های امنیتی، با یورش به خانه این هنرمند شمالی، او را بازداشت کرده و بدون ارائه هیچ توضیحی، وی را به تهران و زندان اوین منتقل کرده‌اند.

اما حالا با روشن شدن ابعاد این اتفاق و طبق تائید خانواده حاجی‌پور، پلیس فتا به‌واسطه انتشار قطعه‌ای از این خواننده در فضای مجازی، عصر پنجشنبه هفتم مهرماه با او تماس می‌گیرند و از او می‌خواهند تا خود را به پلیس فتای ساری معرفی کند. شروین با پای خود به پلیس فتای ساری رفته و در آنجا توضیحاتی راجع آخرین کار خود یعنی قطعه برای می‌دهد.

این خواننده جوان، ساعاتی قبل با مادر خود تماس گرفته و اعلام می‌کند که در ساری است و نگران او نباشند.

خانواده این خواننده جوان از مردم خواسته‌اند تا بی‌توجه به بازی رسانه‌های معاند، آخرین اخبار را از خود آن‌ها جویا شوند و با پیگیری اخبار دروغ، به حواشی این موضوع دامن نزنند

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار