متهم به جرم خود اقرار کرد. متهم در اعترافات خود گفت که این ویدیو را در قالب استوری اینستاگرام از خود منتشر کرده است. در همین راستا نیز برای این فرد پرونده‌ای تشکیل شده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.
کد خبر: ۱۰۲۳۴۴۹
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۹ 19 January 2022

به گزارش تابناک مازندران از روابط عمومی پلیس،پس از فحاشی یک فرد بی ادب به مردم شریف مازندران پلیس فرد خاطی را دستگیر کرد .

دستگیری مرد فحاش به مازندرانی ها
 

سرهنگ داود معظمی گودرزی گفت:‌‌

 روز گذشته ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که در آن فردی که خود را خواننده سبک رپ معرفی کرده بود، اقدام به فحاشی و توهین به یکی از قومیت‌های مازندران کرد. رسیدگی به این موضوع که منجر به دلخوری و ناراحتی شماری از مردم این خطه شده بود، بلافاصله از سوی پلیس مورد رسیدگی قرار گرفت و ماموران پلیس اقدام به شناسایی این فرد کردند.

وی با بیان اینکه با انجام هماهنگی قضایی اقدامات برای دستگیری این فرد انجام شد، گفت:‌ ماموران محل زندگی این فرد جوان را در تهران مورد شناسایی قرار دادند، اما در جریان تحقیقات متوجه شدند که این فرد از ترس دستگیری اقدام به فرار و خروج از تهران کرده است. در ادامه ماموران با شیوه‌هاب پلیسی محل اختفای این فرد را در یکی از استان‌های مجاور مورد شناسایی قرار دادند و طی عملیاتی او را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

گودرزی افزود:‌ با انتقال متهم به مقر پلیس وی تحت بازجویی قرار گرفته و به جرم خود اقرار کرد. متهم در اعترافات خود گفت که این ویدیو را در قالب استوری اینستاگرام از خود منتشر کرده است. در همین راستا نیز برای این فرد پرونده‌ای تشکیل شده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

متهم دستگیر شده که خود را خواننده سبک رپ می‌دانست نیز با ابراز ندامت از اظهارات خود گفت:‌ از کاری که انجام دادم پشیمان هستم و از مردم مازندران عذرخواهی می‌کنم. من با دو نفر از اهالی این استان درگیری لفظی پیدا کردم که این درگیری به شکل کل‌کل فضای مجازی ادامه پیدا کرد و در حالی که بسیار عصبانی بودم این اظهارات را در مورد مردم شریف مازندران مطرح کردم اما در واقع مخاطب من آن دو نفر بودند

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار