تیم‌های والیبال هورسان رامسر و لبنیات هراز آمل در هفته نهم لیگ برتر والیبال کشور مقابل حریفان خود شکست خوردند.
کد خبر: ۱۰۱۱۵۴۱
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۰ 24 November 2021

تیم‌های والیبال هورسان رامسر و لبنیات هراز آمل در هفته نهم لیگ برتر والیبال کشور مقابل حریفان خود شکست خوردند.

به گزارش ایرنا، نمایندگان مازندران در سی‌وپنجمین دوره لیگ برتر والیبال کشور عصر امروز چهارشنبه در رامسر و گنبد به مصاف حریفان خود رفتند و هر دو تیم تن به شکست دادند.

تیم والیبال هورسان که طی سه هفته اخیر با روی کار آمدن مسعود آرمات عملکرد خوبی داشت و ۷ امتیاز از سه مسابقه کسب کرد، امروز در سالن شهید صدر رامسر میزبان صدرنشین بلامنازع و مدعی اصلی قهرمانی لیگ یعنی سپاهان اصفهان بود که این مسابقه را در سه دست پیاپی واگذار کرد.

رامسری‌ها دست نخست مسابقه را نتوانستند چندان مناسب آغاز کنند و تیم قدرتمند مهمان از همان ابتدا کنترل بازی را در اختیار گرفت و توانست از میزبان پیش بیفتد ، اما از میانه‌های دست نخست هورسان به بازی برگشت و توانست اختلاف امتیاز را کم کند. اما در نهایت این دست با نتیجه ۲۵ – ۲۰ به سود سپاهان پایان یافت.

شاگردان مسعود آرمات در دست دوم عملکرد بهتری داشتند و توانستند پایاپای مدعی کسب عنوان قهرمانی امتیازگیری کنند و حتی به یک قدمی برد در این دست برسند و تا امتیاز ۲۵ نیز برابر پیش بروند. اما بازیکنان شاخص و باتجربه سپاهان با کسب دو امتیاز متوالی در پایان دست، ۲۷ – ۲۵ برنده این دست هم شدند.

دست سوم با برتری سپاهانی‌ها آغاز شد و ادامه پیدا کرد ، تا جایی که توانستند اختلاف را به ۱۰ امتیاز برسانند. اما بازیکنان هورسان پیش از این که سپاهان به امتیاز ۲۵ برسد توانستند ابتکار عملر را به دست بگیرند و با کسب چند امتیاز پیاپی فاصله را کم کنند. با این حال سپاهان با توجه به فاصله امتیازی بالایی که داشت زودتر به امتیاز به ۲۵ رسید و این دست را هم با نتیجه ۲۵ – ۱۹ به سود خود تمام کرد و نهمین برد فصل را در نهمین دیدارش کسب کرد.

هورسان رامسر با این شکست ۹ امتیازی باقی ماند و بدون تغییر در رده‌بندی در همان رتبه دوازدهم جدول ایستاد.

شکست نمایندگان مازندران در هفته نهم لیگ برتر والیبال
هورسان رامسر - سپاهان اصفهان
شهرداری گنبد – لبنیات هراز آمل

دیگر نماینده مازندران در لیگ برتر والیبال یعنی لبنیات هراز آمل نیز عصر امروز در گنبد به مصاف تیم والیبال شهرداری این شهر رفت و در دیداری نزدیک و پایاپای سومین شکست پیاپی و چهارمین شکست فصل را پذیرا شد.

لبنیات هراز آمل در دست نخست مصافی نزدیک با شهرداری گنبد داشت و پس از رد و بدل شدن نزدیک امتیازات تا پایان دست و برابر شدن در امتیاز ۲۵، در نهایت تیم میزبان موفق شد دو امتیاز پیاپی کسب کند و ۲۷ – ۲۵ برنده این دست شود.

دست دوم با حساسیت و هیجان بیشتری نسبت به دست نخست دنبال شد و بازیکنان هر دو تیم حاضر به تسلیم شدن در مقابل حریف نبودند. به طوری که یکی از دست‌های طولانی این هفته مسابقات رقم خورد و دو تیم تا امتیاز ۳۰ پا به پای هم پیش رفتند و باز هم شهردرای گنبد بود که توانست دو امتیاز متوالی پایانی را کسب کند و ۳۲ – ۳۰ این دست را نیز به سود خود تمام کرد.

شاگردان عطایی در دست سوم توانستند از حریف پیش بیفتند و با مدیریت بهتر بر بازی اندک فاصله امتیازی ایجاد شده را تا پایان دست به سود خود حفظ کنند و در نهایت ۲۵ – ۲۱ پیروز شوند تا بازی به دست چهارم کشیده شود.

در دست چهارم نیز دو تیم رقابتی نزدیک داشتند و پا به پای هم پیش رفتند ، اما تیم میزبان در نهایت موفق شد ۲۵ – ۲۲ لبنیات هراز امل را شکست دهد و در مجموع ۳ – ۱ برنده این دیدار شود.

شاگردان بهروز عطایی که تا پیش از هفته هشتم در رتبه سوم جدول قرار داشتند و هفته قبل با پذیرش شکست خانگی مقابل پیکان تهران رتبه سوم را به این تیم تحویل داده بودند، امروز فرصت داشتند که دست‌کم جایگاه چهارم خود را در جدول حفظ کنند، اما با پذیرش شکست ۳ – ۱ مقابل شهرداری گنبد به رتبه هفتم جدول سقوط کرد و جایگاه چهارم را به شهرداری گنبد تحویل داد.

مسابقات هفته دهم لیگ برتر والیبال یکشنبه ۷ آذر برگزار می‌شود که تیم لبنیات هراز آمل میزبان تیم رده نهمی شهرداری ورامین است و و تیم هورسان رامسر نیز باید در ارومیه به مصاف تیم قعرنشین آذرباتری برود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار