تیم شارلروا پس از این گل بازهم کنترل بازی را در دست گرفت و در دقیقه ۲۳ توسط علی قلی‌زاده گل دوم را وارد دروازه سرایینگ کرد و نیمه اول با برتری ۲ بر صفر خاتمه یافت.
کد خبر: ۱۰۰۳۶۸۵
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۰ 23 October 2021

به گزارش تابناک مازندران، رقابت‌های ژوپیر لیگ بلژیک جمعه شب با انجام یک بازی وارد هفته دوازدهم شد که طی آن، تیم فوتبال شارلروا با بهره‌مندی از علی قلی‌زاده در ترکیب ابتدایی خود از ساعت ۲۲:۱۵ در ورزشگاه دو پایرای مقابل تیم رده چهاردهمی سرایینگ قرار گرفت.

علی قلی‌ زاده که پنج شب قبل و در نخستین مسابقه پس از فیفادی یک گل تماشایی برابر خنک به ثمر رسانده بود، امشب هم بهترین بازیکن تیمش در جریان برتری پُر گل مقابل سرایینگ لقب گرفت و نمایش خوبی داشت.

ستاره ایرانی شارلروا در دقیقه ۹ این دیدار با یک حرکت تکنیکی از سد مدافع مقابل خود عبور کرد و به نیکولسون پاس داد تا این بازیکن گل اول این تیم مقابل سرایینگ را به ثمر رساند.

تیم شارلروا پس از این گل بازهم کنترل بازی را در دست گرفت و در دقیقه ۲۳ توسط علی قلی‌زاده گل دوم را وارد دروازه سرایینگ کرد و نیمه اول با برتری ۲ بر صفر خاتمه یافت.

ریوتا موریوکا در دقیقه ۵۱ سومین گل شارلروا را به ثمر رساند، اما هشت دقیقه پس از این اتفاق بخاطر پرتاب اشیاء به زمین و با دستور داور بازی متوقف شد و در آستانه نیمه تمام ماندن قرار داشت، اما پس از حدود ۱۰ دقیقه مجددا از سر گرفته شد.

یاران قلی‌زاده پس از یک تساوی و یک پیروزی طی دو هفته گذشته ژوپیر لیگ بلژیک، امشب هم به برتری ۳ بر یک مقابل سرایینگ دست یافتند تا ۲۰ امتیازی شوند و موقتا در جایگاه پنجم جدول قرار بگیرند.

علی قلی‌زاده که در دیدار با سرایینگ حضور ۶۲ دقیقه‌ای در زمین داشت، توانست چهارمین گل فصل خود را به ثمر رساند و نخستین پاس گل‌اش در ژوپیر لیگ را هم بدهد.

 

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار