کد خبر: ۹۶۴۱۱۴
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۸ 15 May 2021

طبق تازه ترین ارزیابی سامانه ماسک متعلق به وزارت بهداشت ، در حال حاضر از مجموع ۲۲ شهرستان استان مازندران ،۱۰ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۲ شهرستان در وضعیت نارنجی قرار دارند.

بر اساس این ارزیابی شهرستان های فریدونکنار، عباس آباد ، گلوگاه و نکا که تاکنون در وضعیت نارنجی کرونایی به سر می بردند ، با تغییر رنگ بندی وارد وضعیت زرد شدند.

به طور کل هم اکنون شهرهای ، بابلسر، فریدونکنار ، سیمرغ، سوادکوه، سوادکوه شمال ، میاندرود ،نکا، کلاردشت ، عباس آباد  و گلوگاه در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

همچنیمن شهرهای ساری، بابل، آمل، قائمشهر،محمودآباد، جویبار، نور، نوشهر، چالوس، بهشهر ، تنکابن و رامسر  در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند.

مازندران از هفته دوم فروردین ماه با تغییر رنگ بندی ۶ شهرستان به طور رسمی وارد موج چهارم کرونا شد  و کمتر از سه هفته به پیک این موج رسید و در ۲۸ فروردین ماه شمار بیماران مبتلا به کووید ۱۹ استان به اوج خود یعنی به عدد یک هزار و ۶۴۴ نفر رسید  و بعد از ان روند بیماران در استان سیر نزولی به خود گرفت.

در حال حاضر بر اساس آخرین گزارش دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل ۶۴۰ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد ۱۴۷ نفر به دلیل وخامت وضعیتشان در بخش مراقبت های ویژه هستند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار