کد خبر: ۹۵۶۸۲۳
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۰ 18 April 2021

‍ ‍ به گزارش تابناک مازندران، واگذاری خدمات دستگاه ها به دفاتر منوط به رتبه کسب شده در سامانه جامع و بر خط ارزیابی و رتبه بندی دفاتر پیشخوان دولت می باشد.

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران در نشست مشترک دبیرخانه کارگروه با اعضای هیات مدیره و انجمن های دفاتر پیشخوان دولت استان با اشاره به ضرورت ثبت نام و خود اظهاری در سامانه ارزیابی و رتبه بندی دفاتر پیشخوان خدمات دولت، از ارائه خدمات دستگاه ها بر اساس رتبه کسب شده دفاتر در این سامانه خبر داد.

به گزارش تابناک مازندران; سید مصطفی فلاح سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران در این نشست با اشاره به شرایط پیش آمده به واسطه بیماری کرونا ضمن ارائه برنامه بازدید و بازرسی این اداره کل از نحوه ارائه خدمات دفاتر پیشخوان دولت، خواستار رعایت کامل پروتکل های بهداشتی از دفاتر پیشخوان خدمات دولت شد و تاکید کرد: با دفاتری که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند برخورد خواهد شد.

وی در ادامه از راه اندازی سامانه جامع و برخط ارزیابی و رتبه بندی دفاتر پیشخوان خدمات دولت بر اساس مصوبه 289 کمیسیون تنظیم مقررات و ارت رادیویی خبر داد وی با تاکید بر ضرورت ثبت نام در سامانه مذکور افزود: با راه اندازی این سامانه، رتبه بندی این دفاتر به صورت الکترونیکی انجام شده و از این پس ارائه خدمات دستگاهها به دفاتر بر اساس رتبه ای که در این سامانه کسب می کنند، می باشد.

فلاح همچنین افزود: مرحله دوم ارزیابی دفاتر از ۱۷ فروردین ماه ۱۴۰۰ آغاز شده و دارندگان پروانه دفاتر پیشخوان دولت می بایست ظرف مدت ۲۰ روز با مراجعه به آدرس اینترنتی www.CRA.ir نسبت به ثبت اطلاعات خود را در سامانه اقدام نمایند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار