رئیس کمیته امداد شهرستان نکا گفت: در ایام ماه مبارک رمضان تاکنون خَیِّرین شهرستان نکا مبلغ  ۳۴۵ میلیون تومان جهت مشارکت در طرح قرض ماندگار مساعدت نمودند.
کد خبر: ۱۱۷۰۳۶۹
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۷ 09 June 2024

به گزارش تابناک مازندران، رمضان حسینی گفت: در ایام ماه مبارک رمضان تاکنون خَیِّرین شهرستان نکا مبلغ  ۳۴۵ میلیون تومان جهت مشارکت در طرح قرض ماندگار مساعدت نمودند.

 

مشارکت ۳۴۵ میلیون تومانی خَیِّرین نکا در قالب قرض ماندگار  

وی افزود: در این طرح خَیِّرین با واریز وجوه نزد صندوق امداد ولایت به صورت ماندگار و بدون برگشت اقدام و صندوق نیز با تخصیص ضریب سه برابر، آن را به حساب شهرستان واریز و نیازمندان متقاضی تسهیلات با اقساط حداکثر ۳۶ ماه به صورت قرض‌الحسنه از آن برخوردار می‌شوند.

رئیس کمیته امداد شهرستان نکا تصریح کرد: از محل گردش اقساط نیز با توجه به ماندگار بودن این وجوهات، به صورت همیشگی تسهیلات قرض‌الحسنه در صندوق امداد ولایت قابلیت پرداخت خواهد داشت.

حسینی با تشکر از حمایت‌های خَیِّرین گرامی گفت: خَیِّرین به دو صورت می‌توانند در این امر مشارکت نمایند که روش اول کمک بلاعوض به صندوق در قالب قرض ماندگار و روش دوم سپرده‌گذاری و عقد قرارداد دو ساله با صندوق است که اصل سرمایه پس از پایان قرار داد به فرد سپرده‌گذار برگردانده می‌شود.

خاطرنشان می‌شود: در شهرستان نکا ۳۵۰۰ خانوار مددجو تحت حمایت می‌باشند و از خدمات این نهاد بهره‌مند می‌شوند.

خبر: الهام زارعی

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار