آیت الله محمدی لائینی گفت که برای ارتقای شخصیت اجتماعی دانشگاه نیاز به امکانات خوب، ساختمان و مکان زیبا است از این رو باید به امکانات فیزیکی و سخت‌افزاری این دانشگاه واقعا توجه شود، ظرفیت و امکانات رفاهی درخور این دانشگاه باشد.
کد خبر: ۱۱۶۹۹۹۱
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۳ 06 June 2024

به گزارش تابناک مازندران ، نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: شخصیت اجتماعی دانشگاه فرهنگیان که نقش انسان‌سازی دارد باید افزایش پیدا کند.

بر اساس گزارش معاونت ارتباطات و رسانه دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در دیدار رئیس دانشگاه فرهنگیان استان، اظهار کرد: دانشگاه فرهنگیان همه شعارش را می‌دهند که حداقل مهمترین دانشگاه است چرا که وظیفه‌اش دین، فرهنگ و ادب‌ با موضوع انسان است اما وظیفه بقیه دانشگاه‌ها تولید صنعت، هنر، فلسفه و .. است. 

 

نماینده ولی فقیه مازندران: ضرورت افزایش شخصیت اجتماعی دانشگاه فرهنگیان  

وی افزود: همه شعارش را می‌دهند ولی در عمل به این شعار ملتزم نیستند، باید به دانشگاه فرهنگیان بیش از هر دانشگاهی اهمیت داده شود، باید شخصیت اجتماعی دانشگاه بالا برود که جوانان ما برای آمدن به این دانشگاه راغب باشند.

آیت الله محمدی لائینی تصریح کرد: برای ارتقای شخصیت اجتماعی دانشگاه نیاز به امکانات خوب، ساختمان و مکان زیبا است از این رو باید به امکانات فیزیکی و سخت‌افزاری این دانشگاه واقعا توجه شود، ظرفیت و امکانات رفاهی درخور این دانشگاه باشد.

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: باز هم در رابطه با این دانشگاه اگر کاری از دست ما بر می‌آید آمادگی انجامش را داریم، خوابگاه‌های متاهلی مصوب است باید برای این دانشگاه استفاده شود دنبال راهکارش بروید‌. 

 

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار