در سال ۱۴۰۲ صورت پذیرفت؛
سرپرست کمیته امداد شهرستان جویبار گفت: در سال ۱۴۰۲ به ۵۱۳ دانش‌آموز، دانشجو و طلاب علوم دینی تحت حمایت این نهاد در سال گذشته خدمات فرهنگی ارائه شده است.
کد خبر: ۱۱۶۹۱۷۵
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۰ 30 May 2024

به گزارش تابناک مازندران، مهدی دامادی گفت: به ۵۱۳ دانش‌آموز، دانشجو و طلاب علوم دینی تحت حمایت این نهاد در سال گذشته خدمات فرهنگی ارائه شده است.

 

ارائه خدمات فرهنگی به ۵۱۳ دانش‌آموز، دانشجو و طلبه تحت حمایت کمیته امداد جویبار  

وی گفت: تامین شهریه و کمک‌هزینه تحصیلی ۳۲ نفر دانشجویان در دو نیم‌سال تحصیلی به ارزش ۲۰۰ میلیون تومان و برای ۴۸۱ نفر دانش‌آموز تامین لوازم‌التحریر به ارزش ۸۰۰ میلیون تومان انجام شد.

سرپرست کمیته امداد شهرستان جویبار بیان کرد: اجرای طرح یاس، طرح دختران ماه (برگزاری جشن تکلیف خانگی) برای ۹دختر مکلف، ثبت‌نام رایگان و با تخفیف دانش‌آموزان مستعد در مدارس هیات امنایی و غیر انتفاعی (مدارس همدل)، برگزاری کلاس‌های تقویتی ویژه دانش‌آموزان مورد حمایت در شهرستان به‌صورت رایگان با تعامل آموزش و پرورش شهرستان و سایر ادارات از دیگر برنامه‌های فرهنگی این شهرستان بوده است.

دامادی با اشاره به برگزاری مشاوره‌های فردی و گروهی ویژه دانش‌آموزان ترک تحصیلی و بازمانده از تحصیل به تعداد ۱۵ نفر یادآور شد: انجام مشاوره فردی، گروهی در جهت رفع اختلالات و آسیب‌های روانی و رفتاری از فعالیت‌های مهم واحد فرهنگی است.

وی گفت: برگزاری آموزش‌های اخلاقی، احکام، مهار‌ت‌های زندگی و... در جهت ارتقای دانش و بینش کارکنان و نیز برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی ویژه کارکنان در مناسبات مختلف جهت نشاط و شادابی و انگیزشی کارکنان انجام شد.

سرپرست کمیته امداد جویبار تصریح کرد: ۴ نخبه ورزشی، تحصیلی و قرآنی در شهرستان شناسایی شده و نسبت به تامین کمک هزینه‌ی نخبگی جمعا به مبلغ ۵۰ میلیون تومان و رفع نیاز نخبگان در قالب وام و تسهیلات بانکی اقدام شد.

خبر: الهام زارعی

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار