برگزاری کلاس‌های «آموزش خانواده» برای ۱۸۶۰ مددجوی کمیته امداد آمل در سال ۱۴۰۲

سرپرست کمیته امداد شهرستان آمل گفت: ارائه خدمات فرهنگی به افراد و خانواده های نیازمند و انجام فعالیت های فرهنگی و آموزشی از برنامه‌های این نهاد است و بر همین اساس در سال گذشته ۱۸۶۰ نفر از مددجویان آملی از این خدمات بهره مند شدند.
کد خبر: ۱۱۶۸۶۵۹
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۰۶ 26 May 2024

به گزارش تابناک مازندران، فریبرز نیکوکار اظهارداشت: ارائه خدمات فرهنگی به افراد و خانواده های نیازمند و انجام فعالیت های فرهنگی و آموزشی از برنامه‌های این نهاد است و بر همین اساس در سال گذشته ۱۸۶۰ نفر از مددجویان آملی از این خدمات بهره مند شدند.

 

برگزاری کلاس‌های «آموزش خانواده» برای ۱۸۶۰ مددجوی کمیته امداد آمل در سال ۱۴۰۲  

وی هدف از برگزاری این دوره های آموزشی را تلاش در جهت «اصلاح سبک زندگی و اندیشه در جامعه هدف» ، «تقویت ایمان و اعتقاد به مبانی اسلام» ، «تحکیم و بالندگی نهاد خانواده» ، «تقویت احساس کرامت اجتماعی» و «برانگیختن عزت نفس» و... برشمرد.

سرپرست کمیته امداد شهرستان آمل بیان داشت: برای ۷۷ نفر از همسران جوان تحت حمایت این نهاد، «آموزش‌های خاص زوج های جوان» اجرا و جشن ازدواج مددجویی و توزیع جهیزیه نیز در دهه کرامت برگزار گردید.

نیکوکار در مورد برگزاری دوره‌های آموزشی برای همسران جوان تحت حمایت این نهاد در شهرستان، تصریح کرد: «افزایش سطح شناخت زوجین نسبت به زندگی مشترک»، «کسب آگاهی لازم در خصوص حقوق و تکالیف متقابل زوجین از منظر آموزه‌های دینی»، «شناخت احکام اولیه خانواده»، «آشنایی با اصول و مهارت های زندگی لازمه زندگی مشترک» و... از اهداف این دوره های آموزشی بوده است.

لازم به ذکر است: در شهرستان آمل نزدیک به ۷۰۰۰ خانوار تحت حمایت هستند و از خدمات این نهاد بهره‌مند می‌شوند.

خبر: الهام زارعی

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار