ستاد پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مازندران:
کد خبر: ۱۱۶۸۲۶۶
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۵ 24 May 2024

به گزارش تابناک مازندران ، حجت‌الاسلام والمسلمین سید مرتضی موسوی در جلسه ستاد پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مازندران «ویژه پیشگیری و مبارزه با قاچاق چوب» گفت:

با عنایت به اینکه یکی از موضوعات و مسائل مهم در استان مازندران قطع درختان جنگلی و قاچاق چوب است، این برنامه در دستورکار ویژه این معاونت قرار گرفت.

وی حضور میدانی مستمر در محل‌ها و مناطق آسیب دیده، تشکیل بانک اطلاعاتی و رسیدگی فوری به جرایم در این حوزه را از دیگر برنامه‌ها در این راستا اعلام کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی با بیان اهمیت منابع طبیعی و پوشش گیاهی در تولید اکسیژن و کاهش آلایند‌ها و فواید زیست محیطی بر ضرورت صیانت این موهبت الهی تاکید کرد.

وی از جدیت دستگاه قضایی در مقابله با متصرفین به عرصه منابع طبیعی و قاچاقیان چوب خبر داد و گفت: در این راستا شعب ویژه رسیدگی به جرایم در حوزه منابع طبیعی و قاچاق چوب در حوزه‌های قضایی استان تشکیل شده است.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مازندران خواستار اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی و نظارت‌های غیرمترقبه و شناسایی دپو‌های چوب و پیگیری حل مشکلات درون سازمانی یگان حفاظت منابع طبیعی در راستای حفظ و حراست و مقابله با قاچاقچیان چوب شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی از دستگاه‌های مربوطه خواست دستور العمل‌های پیشنهادی جهت یشگیری و مقابله با قاچاق چوب به دبیرخانه ارائه شود. 

 

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار