معاون حمایت و سلامت کمیته امداد مازندران گفت: تعداد ۳۵۴۲۴ پرونده سالمندان تحت حمایت کمیته امداد استان به ۱۶۸ مرکز نیکوکاری واگذار شد.
کد خبر: ۱۱۶۷۲۳۴
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۷ 16 May 2024

به گزارش تابناک مازندران، سید موسی عمادی ترکامی اظهار داشت: تعداد ۳۵۴۲۴ پرونده سالمندان تحت حمایت کمیته امداد استان به ۱۶۸ مرکز نیکوکاری واگذار شد.

 

برون‌سپاری پرونده بیش از ۳۵ هزار مددجوی سالمند مازندرانی به مراکز نیکوکاری  

وی افزود: کمیته امداد در راستای تحقق احکام برنامه ششم و به منظور بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌های موجود در بدنه مردمی، کوتاه کردن فرایند‌ها، تسهیل در ارائه خدمات، ارتقای کیفیت خدمات مددکاری، ارتقای کیفیت زندگی، بهبود خدمت رسانی به مددجویان سالمند (فقط حمایتی) در جهت استفاده از ظرفیت مراکز نیکوکاری در ارائه خدمت به محرومین، هم‌افزایی و برون‌سپاری پرونده‌های مددجویی سالمندان را نیز به مراکز نیکوکاری مددکاری واگذار کرده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته‌ امداد استان، هدف از این اقدام را، بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی خیریه‌ها و سازمان‌های مردم نهاد بر شمرد و تصریح کرد: خدمت‌رسانی بهتر و مطلوبتر، رفع مشکلات نیازمندان و تأمین نیازهای آنها و کوچک‌سازی و چابک‌سازی سازمان از دیگر اهداف واگذاری پرونده‌ها به مراکز نیکوکاری است.

عمادی ترکامی ادامه داد: ارائه آموزش‌های چهره به چهره و مؤثر در سبک زندگی، ارائه خدمات مطلوبتر به سالمندان، توانمندسازی خانواده‌های مستعد و افزایش رضایتمندی عمومی از برنامه‌های حوزه حمایت است.

وی خاطرنشان کرد: ۸۰۴۲۸ خانوار تحت حمایت کمیته امداد مازندران بوده و از خدمات این نهاد بهره‌مند می‌شوند.

خبر: الهام زارعی

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار