کد خبر: ۱۱۶۶۹۱۳
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۷ 14 May 2024

به گزارش تابناک مازندران ، ساکت الهامی سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در پایان این دیدار با تیم استقلال اهواز، اظهار داشت:

این اولین مصاحبه من است. خیلی خوشحالم که امروز کنار شما هستم. خسته نباشید به تیم و کارد فنی خوب استقلال خوزستان می‌گویم. خسته نباشید به بچه‌های خودمان می‌گویم و دست تک تک آن‌ها را می‌بوسم. این برد را به همه هواداران تقدیم میکنم که به عشق تیم این فاصله را آمدند، اما هنوز هیچی تمام نشده است و شرایط طوری شده که همه چیز دست خودمان است. 

سرمربی تیم نساجی مازندران در ادامه گفت: امیدوارم با دعای خیر شما و هواداران در بازی‌ها باقی مانده موفق شویم. از زحمات مدیر تیم تشکر میکنم، از او ممنونم نه به عنوان مالک باشگاه، بلکه به عنوان یک برادر که در این شرایط از تیم بهترین حمایت را کرد و برای من افتخار است که کنار این عزیزان هستم. 

وی در ادامه خاطرنشان کرد: از بازیکنان و هواداران تیم ممنون هستم که من را به مربی بهتری تبدیل کردند. بازیکنان و هواداران باعث شدند که من الان سینه ام را سپر کنم. شاید اغراق باشد، اما واقعیت این است که در این لحظه در پوست خودم نمی‌گنجم.

الهامی در مورد بازی حساس هفته آینده برابر استقلال، گفت: بحث امتیاز و جدول یک چیز است و بحث شرافت چیز دیگری است. بعضی بازی‌ها جدولی و امتیازی نیستند و بازی شرافت است. هفته آینده شاید من باید خودم را جای پورموسوی یا جای سرمربی پرسپولیس، استقلال و فولاد بگذارم. همان توقعی که من از آن‌ها داشتم آن‌ها هم از من دارند. اگر کم بگذاریم نامردی است. فوتبال نتیجه است، اما ما تمام شرافتمان را میگذاریم و قول شرف میدهم که با تمام قوا بازی کنیم. به بچه‌های استقلال خوزستان قول می‌دهم که با شرف بازی کنیم و در نهایت هرچه خدا خواست همان می‌شود. 

 

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار