کد خبر: ۱۱۶۶۷۶۸
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۵ 13 May 2024

به گزارش تابناک مازندران ، 78 درخواست در دیدار مردمی رئیس کل دادگستری مازندران در مرزن آباد رسیدگی شد

با حضور رئیس کل دادگستری مازندران، معاونین دادگستری استان و مسئولان حوزه قضایی بخش، به 78 درخواست در دیدار مردمی مسئولان قضایی مازندران در حوزه قضایی مرزن آباد رسیدگی شد.
بر اساس گزارش روابط عمومی دادگستری مازندران، عباس پوریانی در حاشیه جلسه ملاقات مردمی در مرزن آباد در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب که در جلسه ملاقات مردمی امروز، روند رسیدگی به پرونده های مردم مورد بررسی قرار گرفت، اظهار کرد: برخی مردم در جلسه دیدار مردمی بخش مرزن آباد از خدمات دستگاه های اجرایی گله مند بودند که سخنان آنها نیز شنیده شده و پیگیری لازم در این خصوص انجام خواهد شد.
رئیس کل دادگستری مازندران همچنین گفت: امروز از بخش های مختلف بخش مرزن آباد بازدید خواهیم داشت؛ یکی از موضوعات مهم این منطقه بحث معادن است که با حضور مدیران ارشد برخی ادارات استان بازدید میدانی از این بخش ها انجام و صحبت های مردم در آن منطقه شنیده خواهد شد تا تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ شود.
پوریانی افزود: اگر برای رفع مشکلات منطقه نیاز به دستورات قضایی باشد در موضوعات مختلف از جمله حوزه زیست محیطی دستورات لازم صادر خواهد شد.
وی همچنین تاکیدکرد: جاده مرزن آباد به سمت تهران نیز به دلیل ترافیک بالا و مسدود شدن جاده برای مسافران مشکل ساز شده و موجب می شود مسافران ساعت ها در ترافیک، بدون امکانات باقی بمانند که همه این موضوعات امروز با حضور مدیران مرتبط مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا ان شاء الله مشکلات مردم مرتفع شود.
شایان ذکر است رئیس کل دادگستری مازندران پس از جلسه ملاقات مردمی و دیدار با مردم، در جلسه ویژه شورای حفظ حقوق بیت المال و ستاد پیگیری اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی دادگستری مازندران در مرزن آباد حضور یافت. 

 

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار