کد خبر: ۱۱۵۲۶۶۰
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۳ 03 February 2024

به گزارش تابناک مازندران ، اخبار انتظامی استان مازندران در مورخه 14/11/1402 تقدیم حضور می گردد.

-------------------------------------

سارق اماکن خصوصي با 50 فقره سرقت در ساري 

سردار حسيني، جانشين فرمانده انتظامي استان مازندران از دستگيري سارق اماکن خصوصي با 50 فقره سرقت در شهرستان ساري، خبر داد. 

به گزارش خبرنگار خبرگزاري پليس، سردار " سيد موسي حسيني" با اعلام جزئيات اين خبر گفت: در پي اعلام وقوع سرقت در شهر ساري، موضوع بصورت ويژه در دستور کار ماموران انتظامي رودپي قرار گرفت.

وي افزود: در اجراي اين ماموريت، ماموران انتظامي رودپي فرماندهي انتظامي شهرستان ساري با انجام تحقيقات پليسي يک متهم سابقه دار بوده را در امر سرقت شناسايي و با هماهنگي قضايي در اقدامي غافلگيرانه آن را دستگير کردند.

جانشين فرمانده انتظامي استان مازندران با بيان اينکه متهم در تحقيقات انجام شده به 50 فقره اعم از سرقت منازل، دامداري، مرغداري ، کفکش ،ترانس برق منازل ويلاي و تالار در شهرستان ساري و حومه آن اعتراف کرد، گفت: طي بازرسي صورت گرفته از مخفيگاه متهم مقادير قابل توجهي اموال سرقتي اعم از 500 متر کابل برق هوايي و مخابراتي و...کشف شد.

سردار حسيني در پايان ياد آور شد: متهم که از افراد سابقه دار نيز مي باشد پس از تشکيل پرونده براي انجام مراحل قانوني به مرجع قضايي معرفي و با قرار مناسب روانه زندان شد.

-------------------------------------

کشف 8 ميلياردي احتکار روغن صنعتي در بابل

سرهنگ دادش تبار، فرمانده انتظامي شهرستان بابل از کشف 10 هزار قلم انواع روغن صنعتي، فيلتر روغن و فيلتر هوا خودرو به ارزش 8 ميليارد ريال که در يک انبار احتکار شده بود، خبر داد. 

سرهنگ "علي داداش تبار" در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاري پليس، با اعلام اين خبر بيان داشت: ماموران پليس امنيت اقتصادي فرماندهي انتظامي شهرستان بابل با اشرافيت و هوشمندي خود از دپوي تعداد زيادي روغن صنعتي در يکي از انبارهاي حاشيه اين شهرستان مطلع و بررسي موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وي افزود: ماموران پس از هماهنگي با مرجع قضائي از انبار مذکور بازرسي کردند که در اين عمليات 10 هزار قلم انواع روغن موتور، فيلتر روغن و فيلتر هوا خودرو احتکار شده کشف شد.

فرمانده انتظامي شهرستان بابل ارزش کالاهاي مکشوفه را برابر ارزيابي کارشناسان مربوطه 8 ميليارد ريال اعلام کرد و گفت: در اين رابطه انبار مذکور پلمب و  يک نفر نيز دستگير که پس از تشکيل پرونده براي انجام اقدامات قانوني به مرجع قضائي تحويل داده شد.

سرهنگ دادش تبار با اشاره به قاطعيت پليس براي برخورد با محتکران کالاهاي اساسي و مورد نياز جامعه خاطرنشان کرد: از شهروندان مي خواهيم در صورت اطلاع از هرگونه احتکار کالا و يا فعاليت هاي غير قانوني ديگر مراتب را از طريق تماس با مركز فوريت هاي پليسي 110 به ماموران پليس اعلام كنند تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد قانوني صورت گيرد.

-------------------------------------

کشف 42 کيسه کود شيميايي قاچاق در ساري 

فرمانده انتظامي شهرستان ساري از کشف 42 کيسه 50 کيلويي کود شيميايي قاچاق در اين شهرستان خبر داد. 

به گزارش خبرنگار خبرگزاري پليس، سرهنگ "عبداله حسن زاده " در بيان جزئيات اين خبر اظهار داشت: در  پي دريافت خبري مبني بر توزيع خارج از شبکه کود شيمايي در اين شهرستان، موضوع با هماهنگي مرجع قضائي بصورت ويژه در دستور کار مأموران انتظامي پاسگاه پشتکوه اين فرماندهي قرار گرفت.

وي افزود: مأموران در بازرسي از يک دستگاه خودروي وانت نيسان در اين شهرستان 42 کيسه کود شيميايي نوع سوپر فسفات فاقد مجوز  قاچاق به ارزش 400 ميليون ريال کشف کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان ساري تصريح کرد: در اين رابطه يک متهم دستگير جهت سير مراحل قانوني به مرجع قضائي معرفي و خودرو نيز به پارکينگ منتقل شد.

سرهنگ حسین زاده از شهروندان خواست؛ در صورت مشاهده هر گونه فعاليت غير مجاز و قاچاق توسط افراد سود جو ، موضوع را در اسرع وقت از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند تا نسبت به شناسايي و دستگيري متخلفان اقدام شود.

-------------------------------------

سارق سيم برق با 11 فقره اعتراف به سرقت در گلوگاه 

سرهنگ کلواني، فرمانده انتظامي شهرستان گلوگاه از دستگيري سارق حرفه اي سيم و کابل برق و اعتراف به 11 فقره سرقت در آن شهرستان خبر داد .

به گزارش خبرنگار خبرگزاري پليس، سرهنگ "محمود کلواني" با اعلام اين خبر گفت: در پي وقوع چندين فقره سرقت هاي متعدد سيم کابل برق در شهرستان گلوگاه، موضوع در دستور کار پليس آگاهي قرار گرفت.

وي در ادامه با بيان اين که ماموران پليس آگاهي با انجام اقدامات اطلاعاتي، موفق شدند سارق را شناسايي و در يک عمليات غافلگيرانه دستگير کنند، افزود: در استعلام هاي صورت گرفته مشخص شد متهم از سارقان حرفه اي و سابقه دار است.

فرمانده انتظامي شهرستان گلوگاه ضمن بيان توقيف خودرو سارق بهمراه آلات و ادوات جرم تصريح کرد: اين سارق حرفه اي در بازجويي هاي به عمل آمده به 11 فقره سرقت سيم و کابل برق در سطح شهرستان معترف شد.

سرهنگ کلواني با بيان اينکه متهم پس از تشکيل پرونده مقدماتي براي سير مراحل قانوني، تحويل مرجع قضايي شد افزود: تعامل بين مردم و پليس موجب بوجود آمدن امنيت پايدار خواهد شد، از هموطنان خواست هرگونه موارد مشکوک را در رابطه با اقدامات مجرمانه افراد شرور و خلافکار بلافاصله از طريق مرکز فوريت هاي پليس 110 اطلاع داده تا نسبت به شناسايي و دستگيري آنان در اسرع اقدام شود.

-------------------------------------

کشف سيگار قاچاق در شهرستان محمود آباد 

سرهنگ حسين زاده، فرمانده انتظامي شهرستان محمودآباد از کشف بيش از 4200 نخ سيگار و 400 بطري نوشيدني قاچاق در آن شهرستان، خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري پليس، سرهنگ "محمود حسين زاده" در تشريح اين خبر اظهار داشت: در اجراي طرح مبارزه با پديده شوم قاچاق، ماموران انتظامي، جهت بازديد و بازرسي از واحد هاي صنفي در سطح شهر اعزام شدند.

وي افزود: ماموران کلانتري 11 در بازرسي از يک واحد صنفي موفق به کشف بيش از 4200 نخ سيگار و 400 بطري نوشيدني قاچاق و فاقد مجوز قانوني شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان محمودآباد ضمن تقدير از همکاري و تعامل خوب مردم با پليس، خاطرنشان کرد: در اين رابطه يک متهم دستگير و به مراجع قضايي معرفي شد.

سرهنگ حسين زاده در پايان خاطرنشان کرد: مبارزه با قاچاق کالا يکي از وظايف ذاتي پليس بوده و پليس به صورت شبانه روزي آماده دريافت اخبار و اطلاعات از طريق شماره تلفن 110 مي باشد.

-------------------------------------

کشف خودرو مسروقه و دستگيري سارق در "آمل" 

سرهنگ کيانمهر، سرپرست انتظامي شهرستان "آمل" از کشف خودرو مسروقه و دستگيري سارق در آن شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري پليس، سرهنگ "حسين کيان مهر" در تشريح اين خبر گفت: ماموران انتظامي شهرستان آمل بعد از دريافت خبري مبني بر سرقت خودرو سواري دنا، حين گشت زني هدفمند اين خودرو را مشاهده و به راننده دستور ايست مي دهند. 

وي افزود: راننده که بدون توجه به دستور ايست پليس با حرکات مخاطره آميز قصد متواري شدن از محل را داشت با هوشياري و سرعت عمل ماموران انتظامي دستگير و خودرو متوقف شد،

سرهنگ کيانمهر تصريح کرد: در تحقيقات به عمل آمده ماموران مشخص شد، سارق از طريق آگهي درج شده در سايت ديوار به مالک خودرو مراجعه و اقدام به سرقت خودرو و سپس دستکاري در ارکان و پلاک خودرو مي کرد در اين خصوص پرونده قضائي تشكيل و در دست اقدام مي باشد.

سرپرست انتظامي شهرستان آمل در پايان از شهروندان خواست: هر گونه موارد مشکوک را بلافاصله با پليس 110 در ميان بگذارند.

-------------------------------------

دستگيري 4 سارق حرفه اي سرقت داخل خودرو در تنکابن

سرهنگ ديلمي، فرمانده انتظامي شهرستان تنکابن از دستگيري 4 سارق داخل خودرو با 15 فقره سرقت در آن شهرستان خبر داد 

به گزارش خبرنگار خبرگزاري پليس، سرهنگ "بهادر ديلمي" در تشريح اين خبر، بيان داشت: در پي وقوع چندين فقره سرقت داخل خودرو، موضوع در دستور کار پليس آگاهي قرار گرفت.

وي افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتي، ماموران اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهي موفق به شناسايي 4 سارق حرفه اي در اين ارتباط شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان تنکابن، تصريح کرد: با هماهنگي دادگستري در عملياتي ضربتي، متهمان حين سرقت دستگير و از آنان مقادير زيادي لوازم سرقتي کشف شد.

وي اظهار داشت: متهمان در تحقيقات و بازجويي هاي به عمل آمده تاکنون به 15 فقره سرقت داخل خودرو و قطعات خودرو اعتراف کردند.

سرهنگ ديلمي با بيان اين که متهمان پس از تشکيل پرونده به مرجع قضائي معرفي شدند از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه موارد مشكوك موضوع را به مركز فوريت هاي پليسي 110 اطلاع دهند .

-------------------------------------

برگه طلاق را امضا کرديم و طلاق انجام شد

برگه طلاق رو امضا کرديم و طلاق انجام شد، ديگه تحمل زندگي با يه همسر سرطاني رو نداشتم...

وقتي خواستيم از دفتر طلاق خارج بشيم نسرين يهو اومد جلو و بدون مقدمه گفت منو ببوس...

من که گيج شده بودم! نميدونم هدفش چي بود چون از هم جدا شده بوديم و ديگه محرم نبوديم ولي رفتم جلو ازش علت درخواستش و پرسيدم!

گفت: تحملشو داري؟ گفتم آره بگو...گفت شب اولي که با هم بوديم يادته چه قولي بهم دادي؟هر چي به خودم فشار آوردم چيزي يادم نيومد!! بهم گفت زياد فکر نکن ميدونم يادت نمياد ازت بيشتر از اينم نميشه توقع داشت مهردادجان.

فقط اينو بدون يه زن تمام تاريخ ها و خاطرات مهم زندگي و در حافظش ثبت ميکنه چه خوب باشن چه بد...تو حتي يادت نمياد چقدر منو دوست داشتي !!!!درسته من الان سرطان دارم و اين حق توئه نخواي با من زندگي کني و اصلا از بابت اين موضوع ناراحت نيستم..تمام ناراحتي من از فراموش کردن حرفته...

حرفاش مثل پتک توسرم کوبيده مي شد خيلي آروم و متين حرف ميزد اما هر کلمش مثل پتکي بود که رو سرم ميکوبن واقعاً فراموش کرده بودم چه حس و احساسي بهش داشتم و چقدر سنگ دل شده بودم که ديگه نمي خواستم ماه هاي آخر کنارش زندگي کنم.

بهم گفت: تو اون شب پيشوني منو بوسيدي و گفتي اين بوس تا ابد اينجا يادگار بين من و توست و منم گفتم اگر نشد چي ؟ گفتي بوس و پس ميگيرم!!!!حالا هم مي خوام ازت که بوستو پس بگيري ...

تقريبا چند نفري دورمون جمع شده بودن و داشتن به حرفامون گوش ميدادن و منتظر واکنش من بودن..

آه چه قدر سنگ دل شده بودم .. خيلي خودم رو کنترل کردم که اشکي نريزم .. بغض حسابي گلوم رو گرفته بود آرامش نسرين و حرفايي که زد و نگاه سنگين اطرافيان که کاملا مي شد حسش کرد و اينکه منو يه موجود ديو صفت ميدونن از درون خردم کرد و فهميدم چقدر حقيرم..

زود باش مهرداد بوستو پس بگير!

دوباره به خودم اومدم...بهش نزديک شدم و پيشونيشو براي آخرين بار بوسيدم. ازم تشکر کرد و رفت... نسرين 5 ماه بعد به خاطر سرطان خون توي بيمارستان فوت شد و من سالهاست که تنهام...

نظر کارشناس

گاهي طلاق اجتناب ناپذير است بيماري مي تواند يکي از دلايل باشد اما مفهوم وفاداري فقط به خيانت نکردن نيست ،اينکه ما بتوانيم خوب و بد همسرمان را بپذيريم و در موقعيت هاي سخت در کنار همديگر باقي بمانيم اوج وفاداري است. ورشکستگي، بيماري، فوت و اتفاقات تلخ ديگر به قول مراجعم بوسه هاي اول و قول هاي اول زندگي مان را از ياد نبريم.

وقتي خداوند شرايط سختي را پيش رويتان قرار مي دهد، خودش نيز شما را در عبور از ان ياري مي کند، در هر بالا و پايين درس هايي مي آموزد که باعث قوي شدنتان مي شود.

تهيه و تنظيم: کارمند نرگس رضازاده مشاور و مددکاري اجتماعي کلانتري 12 بابلسر

-------------------------------------

خبر سلمان مهدوی 

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار