کد خبر: ۱۱۲۶۱۰۲
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۶ 12 September 2023

به گزارش تابناک مازندران ، مالک باشگاه نساجی مازندران به انتقاد از مسؤولان استان مازندران پرداخت‌.

بر اساس این گزارش ، رضا حدادیان در حاشیه دیدار تیم ملی فوتبال ایران و آنگولا اظهار داشت:

از استان مازندران فقط دعای خیر مردم به ما رسیده و شهر خسته هیچ چیز ندارد
 وی در ادامه در خصوص شرایط نساجی در آستانه بازی مهم لیگ قهرمانان آسیا، گفت:

تجربه اول است. قطعا شرایط نساجی با بقیه تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا متفاوت است. ان‌شاالله همت بازیکنان، مربیان و مدیران باعث سرافرازی ایران شود.

مالک باشگاه نساجی در مورد اینکه در ورزشگاه آزادی میزبان هستند اما این ورزشگاه شرایط مساعدی ندارد، گفت: هرطور که نامساعد باشد به هرحال از وطنی بهتر است.

وی در خصوص اینکه آیا نگران میزبانی از الهلال نیست، عنوان کرد: این یک کار جمعی است. کار یک باشگاه نیست. کلیه مسئولین و فدراسیون، کمک کنند تا بتوانیم این مسابقه را برگزار کنیم.

حدادیان در مورد اینکه آیا مسئولین استان مازندران کمک می‌کنند، گفت: مازندران اصلا کاری به ما ندارد و خیالشان راحت است. فقط دعای مردم مازندران را داریم و برایمان کافیست. از بقیه انتظاری‌نداریم و کمکی نمی‌خواهیم. هیچ وقت کمک نکردند.

مالک نساجی در‌مورد طرح مدیرعامل پرسپولیس برای اهدادی سیمکارت با اینترنت نامحدود، عنوان کرد: معمولا کشورهای همسایه در سیستم ارتباطی، رومینگ دارند. سیمکارت‌هایی که دارند در ایران بدون وی‌پی‌ان قابل استفاده است. بااینحال آماده هستیم اگر کاری بود مثل شرایطی که درویش گذاشت، سیمکارت می‌دهیم.

حدادیان درمورد امکانات قائمشهر برای برگزاری بازی‌های آسیایی، گفت: نمی‌توانیم تنهایی همه کارها را انجام بدهیم. در استان نیاز به برخی ساختارها و مسائل امنیتی است. به فرض اینکه یک چمن خوب وجود دارد که نمی‌توان مسابقات آسیایی برگزار کرد. این شهر که خودشان می‌گویند شهر خسته است واقعا هیچ چیزی ندارد. فقط عشقِ مردم است. فوتبال عشق مردم شهر است. چیز خاصی در این شهر و حتی شهرهای اطراف مانند ساری وجود ندارد که امکانات آسیایی داشته باشد.

وی در مورد اینه به برد مقابل تیم بمبئی فکر می‌کند، اظهار داشت: قطعا همینطور است. بچه‌ها تمام فکر و ذهن‌شان این است که به عنوان تیم دوم صعود کنیم. بمبئی یا نوبهار ازبکستان، سرمربی و کادرفنی باید شرایطی فراهم کنند که خواسته مردم استان و ایران به بهترین نحو برآورده شود. تا آنجا که در توان‌‌مان بود خواسته‌های سرمربی تیم را فراهم کردیم. با یک بازیکن اسپانیایی هم در آخرین دقایق امضا کردند. فکر نمی‌کنم به این بازی برسد ولی اگر برسد عالی است. ولی قطعا چه در لیگ ایران و چه در آسیا به نساجی کمک می‌کند. بازیکنی است که در سطح بالای اسپانیا بوده و در لیگ عربستان هم بازی کرده است. 

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار