کد خبر: ۱۱۲۵۲۹۲
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۲ 08 September 2023

به گزارش تابناک مازندران ، سیدمحمود حسینی پور، استاندار مازندران در بازدید از مرز های شمال غرب کشور (منطقه مرزی پیرانشهر ) با مرزبانان لشکر 25 کربلای مازندران دیدار کرد.
سیدمحمود حسینی پور در این بازدید با اشاره به این که سپاه ثابت کرده است در هر نقطه از کشور و جهان مأموریت پیدا کند، می تواند حضور ‌یابد، افزود: لشکر عملیاتی 25 کربلا نیز برای تقویت مرزبانی از مرزهای کشور طی سال‌های گذشته به خوبی عمل کرده است.
 رئیس شورای تامین استان مازندران، تاکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با پیروی از سالار شهیدان امام حسین(ع) عزّت و افتخار را پیشه راه خود ساخته تا در سایه روحیه انقلابی، اسلامی، جهادی و معنویت، نقش تعیین کننده‌ای در دفع حملات دشمنان اسلام، ایران و حفظ انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن ایفا کند.
وی با بیان این که  بیش از 60 کیلومتر از مرزهای شمالغرب کشور در رصد اطلاعاتی و عملیاتی لشکر 25 کربلا مازندران قرار دارد، تصریح کرد: با وجود تمامی مشکلات و دوری از خانواده، رزمندگان لشکر عملیاتی 25کربلا خستگی ‌ناپذیر هستند و از مرزهای کشور حفاظت و حراست می‌کنند.

 نیروهای خدوم در سخت‌ترین شرایط اقلیمی، زیستی و با وجود تهدیدات مرزی مشغول خدمت و انجام وظیفه هستند، افزود: لشکر عملیاتی ویژه 25 کربلا مازندران علاوه بر نقش پررنگ در انجام عملیات‌ های دوران دفاع مقدس، پس از آن نیز برای تامین امنیت پایدار در مناطق مختلف مرزی کشور حضوری فعال داشته‌ است.
حسینی پور،  امنیت و آرامش کشور را وابسته به مجاهدات پاسداران مرزبان لشکر ۲۵ کربلای مازندران دانست و یادآور شد: از مجاهدت های لشکر عملیاتی ۲۵ کربلای مازندران در راستای حفظ امنیت کشور همین بس که در این مناطق مرزی که سرمای شدید زمستانی دارد مشغول پاسداری از کشور عزیزمان هستند . 

 

 

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار