ساماندهی فضای مجازی حق نظام سیاسی حاکم است و فعالیت در فضای مجازی بصورت قانونی ساماندهی تا مسئولیت بروز مشکلات مشخص شود
کد خبر: ۱۰۳۵۰۴۲
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۳ 19 March 2022

به گزارش تابناک مازندران ، اولین نشست خبری دکتر پورموسوی نماینده ویژه دکتر قالیباف در هیات_عالی_قوه_قضائیه و عضوشورای_پژوهشی مرکز_پژوهشهای_مجلس همراه با اولین حضوردکتر کورش_ابراهیم_نژاد_گرجی فرماندار جدید شهرستان فریدونکنار سالن اجتماعات فرمانداری فریدونکنار برگزار شد .

انسداد در طرح صیانت از فضای مجازی کذب است
 

نماینده قالیباف اظهار داشت که موضوع انسداد در طرح صیانت از فضای مجازی کذب است

دکتر موسی پورموسوی نماینده ویژه رییس مجلس در هیات عالی قوه قضاییه در جمع خبرنگاران موضوع انسداد فضای مجازی را در طرح صیانت کذب دانست.

دکتر موسی پورموسوی با بیان اینکه در طرح صیانت از فضای مجازی موضعی به عنوان انسداد وجود ندارد ، عنوان کرد : مگر می‌شود در عصر ارتباطات و وسعت شگرف ارتباطات بین‌المللی در فضای مجازی و فلت شدن ارتباطات در شبکه‌ها انسدادی صورت گیرد؟

وی با اشاره به تلاش مجلس برای ساماندهی فضای مجازی در کشور ،افزود: ساماندهی فضای مجازی حق نظام سیاسی حاکم است و فعالیت در فضای مجازی بصورت قانونی ساماندهی تا مسئولیت بروز مشکلات مشخص شود.

دکتر پورموسوی با عنوان اینکه طرح صیانت بدون رعایت تشریفات ، غیرقانونی و بدون در نظر گرفتن افکار عمومی توسط کمیسیون مشترک پیگیری شد، تصریح کرد: این موضوع موجب واکنش‌های منفی به طرح صیانت از فضای مجازی شد ، اما اگر طرح بصورت قانونی تبیین و ابعادمختلف افکار عمومی درنظر گرفته شود و در جامعه متخصص مورد بررسی و رای‌گیری قرار گیرد، فکر نمی‌کنم کسی مخالفتی با نتیجه آن داشته باشد.

عضو شورای پژوهشی مرکز پژوهش‌های مجلس در مورد طرح همسان سازی حقوق دریافتی کارکنان دولت گفت : ۹۰ درصد حقوق شاغلین هم‌تراز به هر فرد بازنشسته پرداخت می‌شود و این موضوع به دولت ابلاغ شده است.

دکتر پورموسوی با ابراز تاسف از جمعیت زیر خطر فقر بیان داشت : متاسفانه تعداد زیادی از جامعه ما زیر خط فقر زندگی می‌کنند که امیدواریم در سال ۱۴۰۱ اتفاقات خوبی با پیگیری های دولت و مجلس رقم بخورد.

وی گفت : مسلما عدالت که شعار اصلی دولت مردمی جناب آقای رییسی است پیگیری و طرح فوق در همین چارچوب تعریف می‌شود و دولت نیز در تلاش برای سازوکارها و تامین منابع مالی این طرح است و می‌کوشد تا معیشت مردم را کنترل کند تا دچار مشکل نشود.

خبر: مصطفی آسمانی

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار