این طرح تا پایان ساعت اداری ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ ادامه دارد و هم استانی‌های عزیز می‌توانند برای ترخیص وسایل نقلیه خود به دفاتر پلیس +۱۰ و اپلیکیشن پلیس من مراجعه کنند.
کد خبر: ۱۰۳۴۹۱۴
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۷ 19 March 2022

به گزارش تابناک مازندران از پایگاه اطلاع رسانی پلیس ، رئیس پلیس راهور مازندران از اجرای طرح ترخیص عیدانه خودرو‌های توقیفی به مناسبت اعیاد شعبانیه و عید نوروز خبر داد و گفت:

این طرح تا پایان ساعت اداری ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ ادامه دارد و هم استانی‌های عزیز می‌توانند برای ترخیص وسایل نقلیه خود به دفاتر پلیس +۱۰ و اپلیکیشن پلیس من مراجعه کنند.

سرهنگ نصرالله بیگلری گفت: با عنایت به ولادت باسعادت منجی عالم بشریت امام زمان (عج) و قرار داشتن در آستانه ایام پایانی سال و عید نوروز در راستای صیانت از اموال مردم، امیدآفرینی و ارتقاء سرمایه اجتماعی پلیس طرح ترخیص فوق‌العاده وسایل نقلیه توقیفی را اجرا می‌کند.

وی افزود: در اجرای این طرح تسهیلات ویژه‌ای برای افرادی که توان پرداخت جریمه‌های نقدی را ندارند در نظر گرفته‌شده است به این صورت که متقاضیان می‌توانند با تقسیط یک‌ساله بدون هیچ پیش پرداختی نسبت به پرداخت جریمه وسایل نقلیه خود اقدام کنند، همچنین در اجرای طرح ترخیص فوق‌العاده وسایل نقلیه هزینه پارکینگ به حداقل رسیده و متقاضیان می‌توانند کمترین هزینه را برای ترخیص خودروی خود به پارکینگ پرداخت کنند.

رئیس پلیس راهور استان گفت: این طرح تا پایان ساعت اداری ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ ادامه دارد و هم استانی‌های عزیز می‌توانند برای ترخیص وسایل نقلیه خود به دفاتر پلیس +۱۰ و اپلیکیشن پلیس من مراجعه کنند.

سرهنگ بیگلری با اشاره به فرصت ایجادشده برای مالکان خودرو‌های توقیفی در سراسر کشور یادآور شد: شرایطی فراهم‌شده که مالکان این خودروها، برای ترخیص خودرو‌های خود اقدام کنند، لذا من از مالکان و رانندگان خودرو‌ها می‌خواهم از این فرصت نهایت استفاده را کرده و نسبت به ترخیص خودرو توقیفی خود اقدام کنند

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار