رییس کل بانک مرکزی با بیان این که بازار ارز به وضعیت تعادل رسیده است گفت: ثبات بازار ارز در روزهای آینده بیشتر بروز پیدا می‌کند و می‌تواند زمینه ایجاد آرامش را در اقتصاد فراهم کند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت که گردش مالی 50 هزار میلیارد ریالی برنج در مازندران یک فرصت مناسب برای افزایش تولید این محصول راهبری در این استان است.
رییس کمیسیون پول و سرمایه اتاق ایران بر ضرورت اجرای مکانیسم‌های جبرانی بانک مرکزی برای سیاست‌های جدید پولی تاکید کرد.
در صرافی‌ها امروز هر قطعه سکه طرح قدیم یک میلیون و ۵۰۱ هزار و سکه طرح جدید یک میلیون و ۴۶۷ هزار تومان به فروش رسید.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران گفت: ۲۲۹ میلیون دلار کالا از گمرکات استان مازندران در سال جاری صادر شده است.
بانک مرکزی اعلام کرد، این بانک تاکنون بیت‌کوین و سایر ارزهای رمزینه و اینترنتی را به عنوان ارز رسمی معرفی نکرده و این بانک هیچ گونه فعالیت و مشارکتی در خرید و فروش این ارزها ندارد.
عملیات ایجاد برکه و کاشت درختان در پردیس دانشگاه مازندران
دانشگاه مازندران درصدد است تا با کاشت گونه های گیاهی بومی و طبیعی دامنه های شمالی و جنوبی البرز، اکوسیستم های طبیعی و ارزشمند شمال ایران را( از دریا تا قله) در بخشی از مجموعه باغ گیاه شناسی بازسازی نماید.
بانک مرکزی در واکنش به انتشار اخباریهشدار بانک مرکزی در مورد ارزهای اینترنتی در فضای مجازی در خصوص فروش ارز اینترنتی با مشارکت این بانک هشدار داد.
شهردار ساری با اشاره به رشد پنج درصدی بودجه شهرداری ساری گفت: بودجه شهرداری بدون احتساب سازمان های تابعه به 450 میلیارد تومان افزایش یافت.
صفحه  از ۶۰۴