دیدار استاندار مازندران با روسای ستاد کاندیداهای ریاست جمهوری

کد خبر: ۱۱۷۴۴۱۱
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۰۱:۲۴ 06 July 2024

به گزارش تابناک مازندران ، استاندار مازندران در  دیدار با اعضای ستاد دو کاندیدای ریاست جمهوری در مازندران  مشارکت مردم در سرنوشت خود را یکی از ارکان حکم‌رانی جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و‌ گفت:

 انتخابات قوائد و قوانینی دارد که مشارکت مهم‌ترین اصل آن است، علاوه بر آن سلامت، امنیت و رقابت که مقام‌معظم رهبری بر آن تاکید کردند باید مورد توجه قرار گیرد. 

 

دیدار استاندار مازندران با روسای ستاد کاندیداهای ریاست جمهوری  

 

یوسف نوری، رعایت قانون انتخابات را تکلیف دانست و افزود: همه دستگاه‌های مربوطه باید به قانون انتخابات احترام بگذارند.

استاندار مازندران با تاکید بر صیانت آرای مردم، گفت: با همکاری دستگاه‌های مربوطه همه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات سالم و امن در دیار علویان اندیشیده شد.

نوری افزود: حضور نماینده نامزدهای انتخاباتی در محل برگزاری انتخابات فراهم شده و صندوق‌های سیار به مکان‌های گردشگردی و سواحل نیز برای اخذ رای برده شد.

وی افزود: اعلام نتیجه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با آغاز محرم هم‌زمان است و هواداران و ستادهای کاندیدای پیروز باید ضمن پاسداشت حرمت این ماه، از برگزاری مراسم جشن خودداری کنند.

وی ادامه داد: آمارها و نتایج انتخابات باید از مراجع رسمی اخذ شود.

رئیس ستاد انتخابات مازندران، نیر گفت: مهم‌ترین وظیفه ما در ستاد انتخابات استان برگزاری یک انتخابات سالم با فراهم کردن زمینه مشارکت پرشور مردم و صیانت از آراء شهروندان است. 

 

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار