رئیس کل دادگستری مازندران: حقوق شهروندی افراد باید در جامعه حفظ شود

کد خبر: ۱۱۷۳۹۷۹
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۰ 02 July 2024

به گزارش تابناک مازندران ، رئیس کل دادگستری مازندران بر لزوم مبارزه با هرگونه فساد و همچنین حفظ حقوق شهروندی افراد در جامعه تاکید کرد.

بر اساس گزارش روابط عمومی دادگستری مازندران، دکتر عباس پوریانی در دیدار فرماندهی انتظامی استان، با تاکید بر لزوم مبارزه با هرگونه فساد در جامعه افزود: در این راستا با متخلفین، بدون اغماض برخورد قاطع و قانونی خواهد شد.
رئیس کل دادگستری مازندران، توجه به امر پیشگیری را در مقابله با فساد مهم و تاثیرگذار دانست و گفت: مبارزه با فساد، تامین امنیت در جامعه را به دنبال خواهد داشت.
پوریانی در ادامه به وضعیت پارکینگ های توقیفی استان نیز اشاره کرد و افزود: در این خصوص اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته و تعیین تکلیف کامل وسایل نقلیه موجود با تعامل و همراهی نیروی انتظامی استان در اسرع وقت، در دستور کار جدی دادگستری مازندران قرار دارد.
رئیس کل دادگستری مازندران همچنین اهمیت موضوع حفظ حقوق شهروندی مردم را طبق قانون مورد تاکید قرار داد و گفت: این مهم باید مورد توجه و دقت ویژه قرار گیرد.
سردار مف

 

 

خمی فرماندهی انتظامی استان مازندران نیز در این دیدار بیاناتی در خصوص مواردی مانند حفظ امنیت مردم، مقابله با اشرار و تعیین تکلیف پارکینگ های توقیفی وسایل نقلیه ارائه کرد. 

 

 

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار