به میزبانی آب و فاضلاب مازندران :

برگزاری همایش سراسری مجمع خیرین آبرسان آب شرب کشور در بابلسر + گزارش تصویری و فیلم

نشست مجمع خیرین آبرسان آب شرب کشور در حضور مهندس برار زاده مدیر عامل شرکت آبفا ، حاج آقا قلی پور امام جمعه شهرستان بابلسر ، دکتر حاجبی مدیر عامل مجمع خیرین آبرسان آب شرب کشور ، دکتر ولیئی معاون شرکت های اجتماعی وزارت کشور و نمایندگان مجمع خیرین آبرسان ۱۸ استان کشور در هتل میزبان بابلسر برگزار گردید.
کد خبر: ۱۱۷۰۹۹۳
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۵ 13 June 2024

به گزارش تابناک مازندران ، همایش سراسری مجمع خیرین آبرسان آب شرب کشور برگزار شد. 

 

فیلم نشست مجمع خیرین آبرسانی شرب کشور در بابلسر

 

 

 

برگزاری همایش سراسری مجمع خیرین آبرسان آب شرب کشور در بابلسر  
برگزاری همایش سراسری مجمع خیرین آبرسان آب شرب کشور در بابلسر  

صبح امروز همایش سراسری مجمع خیرین آبرسان آب شرب کشور به میزبانی شرکت آب و فاضلاب مازندران در بابلسر برگزار شد. 

 

برگزاری همایش سراسری مجمع خیرین آبرسان آب شرب کشور در بابلسر  

در این همایش دکتر محسن ولئیی معاون مشارکتهای اجتماعی وزارت کشور هدف از برگزاری مجمع خیرین آبرسان کشور را تامین آب شرب سالم برای روستاهای فاقد آب در راستای جلوگیری از مهاجرت روستاییان و کمک به اقتصاد ملی و منطقه ای و نیز تامین معیشت روستائیان عزیز دانست و افزود: استفاده از ظرفیت خیرین آبرسان داخل و خارج کشور پیامدهای مثبتی در زمینه اشتغال و معیشت به همراه دارد.
دکتر حاجبی مدیرعامل مجمع خیرین آبرسان آب شرب کشور نیز در سخنانی از آبرسانی به ۴۷۰۰ روستا با هماهنگی شرکتهای آب و فاضلاب خبر داد و تصریح کرد: برنامه های بلند مدت برای رفع کم آبی و کاهش تنش آبی در روستاها در دست اقدام داریم. 

 

برگزاری همایش سراسری مجمع خیرین آبرسان آب شرب کشور در بابلسر  


مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران نیز با اشاره به اینکه در این همایش میزبان مجمع خیرین ۱۳ استان کشور هستیم گفت: مجمع خیرین آبرسان مازندران از سال ۱۴۰۱ کار خود را با هدف ضرورت هم افزایی در استفاده از ظرفیت خیرین جهت ارتقای سلامت و دسترسی مردم به ویژه درمناطق محروم و کم برخوردار به آب شرب بهداشتی آغاز کرد . 

 

برگزاری همایش سراسری مجمع خیرین آبرسان آب شرب کشور در بابلسر+گزارش تصویری  


مهندس بهزاد برارزاده ادامه داد: احداث مخزن ۵۰۰ متر مکعبی در شهرستان سیمرغ، حفر چاه و لوله گذاری شبکه آبرسانی در چالوس، هبه ۱۰۰ قطعه زمین در سطح استان، کمکهای نقدی خیرین در شهرهای ساری، نور و سیمرغ توسط خیرین در حال انجام است.
او تصریح کرد: از محل بنیاد خیریه حاج اکبر ابراهیمی نیز آبرسانی به ۱۲۷ روستای مازندران در حال اجراست و تفاهم نامه آبرسانی به ۴۴۸ روستا شامل ۱۲۰۰ کیلومتر لوله گذاری با این بنیاد خیریه امضا شد.

گفتنی است در پایان این همایش خیرین و مدیران عامل آبفا استانها به بیان تجربه های موفق خود در زمینه آبرسانی پرداختند. 

 

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار