توقف پرسپولیس مقابل شارجه

به گزارش تابناک مازندران، تیم پرسپولیس در دومین مسابقه از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19 به مصاف تیم شارجه امارات رفت که بازی با نتیجه مساوی 2 بر 2 به پایان رسید.

تیم فوتبال پرسپولیس در حالیکه دو مرتبه از حریف پیش بود نتوانست به اولین برد خود در آسیا برسد. سرخپوشان در این مسابقه بازی خوبی را انجام دادند اما خط دفاع و دروازه پرسپولیس کاملا در لیگ قهرمانان آسیا آسیب پذیر نشان داد.

پرسپولیس در اسیا در دو مسابقه 4 گل خورده است و فقط یک امتیاز دارد. شارجه هم به اولین امتیازش رسید. این تساوی شرایط پرسپولیس را برای صعود از گروه دشوار کرد.پرسپولیس همچنان قعرنشین جدول گروه C باقی ماند. شارجه با تفاضل گل بهتر در رده سوم قرار گرفت.

داور: بیت کریستوفر جیمز( استرالیا)

کمک داوران:آنتون اسکِتنین، اشلی وارویک بیچام( استرالیا)

کارت زرد: حسن صالح، ماجد سالم ( شارجه)

کارت قرمز:-

گل: علی علیپور( دقایق 10 و 26) برای پرسپولیس خلفان ( دقیقه 25 )، مندز( دقیقه 1+45) برای شارجه

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی( از دقیقه 46 محمد حسین کنعانی زادگان)، شجاع خلیل زاده، مهدی شیری، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، وحید امیری( از دقیقه 75 بشار رسن)، مهدی ترابی، علی علیپور و کریستین اوساگونا( دقیقه 70 آنتونی استوکس)

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

ترکیب شارجه امارات: عادل الحوسنی، الحسن صالح، شاهین، کایو، محمد( از دقیقه 89 عمر الشحاوی)، عبدالباسط( از دقیقه 73 ماجد سرور)، سالم سلطان، علی الظنحانی، عبدالله غانم، ریان مندیز، خلفان و شوکوروف

سرمربی: محمد عبدالعزیز

دقیقه 2:

ضربه کاشته پرسپولیس را مدافعان شارجه برگشت دادند و توپ برگشتی را اوساگونا زد که شوت او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 5:

ضربه آرنج بازیکن شارجه به صورت کمال کامیابی نیا باعث شکافتن ابرو این بازیکن شد.

دقیقه 8:

ضربه کاشته پرسپولیس را دروازه بان تیم الشارجه با یک شیرجه دفع کرد و توپ برگشتی را سیدجلال حسینی روی دروازه فرستاد که مدافعان توپ را دفع کردند.

دقیقه 10:

پاس دقیق مهدی ترابی در محوطه جریمه به علیپور رسید و او هم با یک شوت دقیق و فنی گل اول پرسپولیس را به ثمر رساند.

دقیقه 13:

توپ در محوطه جریمه پرسپولیس به خلفان رسید و شوت او به سید جلال حسینی برخورد کرد و وارد دروازه نشد.

دقیقه 19:

توپ در محوطه جریمه به اوساگونا رسید و شوت بی دقت او در موقعیت عالی گلزنی از بالای دروازه شارجه به بیرون رفت.

دقیقه 25:

بازیکنان تیم پرسپولیس به راحتی محو حرکت تاکتیکی شارجه شدند و بازیکن شارجه به راحتی از مهدی شیری عبور کرد و توپ در محوطه جریمه به خلفان رسید و او هم گل تساوی تیم شاجره را زد.

دقیقه 26:

بازهم همکاری علیپور و ترابی پایه گذار گل شد. سرخپوشان یک دقیقه بعد از گل تیم شارجه توانست گل دوم را بازهم توسط علیپور به ثمر برساند. پاس ترابی در محوطه جریمه به علیپور رسید و او هم بعد از دریبل بازیکن مقابلش با یک شوت گل دوم سرخپوشان را زد.

دقیقه 34:

صالح حسن بازهم صاحب یک موقعیت گلزنی شد که این مرتبه او نتوانست از این فرصت استفاده کند و شوت بی دقت او از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه 37:

شوت نورالهی به بازیکن شارجه برخورد کرد و راهی دروازه نشد. سرخپوشان در این دقیقه شانس داشتند که گل سوم پرسپولیس را هم بزنند.

دقیقه 42:

مندز به راحتی دو سه بازیکن پرسپولیس را جا گذاشت و توپ را در محوطه جریمه به خلفان رسید که علیرضا بیرانوند توانست به خوبی مانع گلزنی شارجه شود.

دقیقه 44:

پرسپولیس صاحب یک موقعیت گلزنی شد که شوت بازیکن پرسپولیس را دروازه بان راهی کرنر کرد. ضربه کرنر را مدافعان برگشت دادند و توپ به ترابی رسید که شوت او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 1+45:

بیرانوند از زاویه بسته گل مساوی را خورد.

نیمه دوم:

دقیقه 56:

نفوذ حسن صالح بازهم برای شارجه موقعیت گلزنی ایجاد کرد که این مرتبه شیرجه بیرانوند مانع گلزنی تیم اماراتی شد.

دقیقه 60:

شوت نورالهی را دروازه بان شارجه به سختی برگشت داد و توپ برگشتی را ترابی به دلیل تعلل زیاد از دست داد و همین مساله باعث یک ضدحمله خطرناک روی دروازه پرسپولیس شد که توپ در نهایت به کرنر رفت.

دقیقه 66:

شیری در محوطه جریمه شارجه سرنگون شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه 77:

ضربه کرنر پرسپولیس را مدافعان شارجه به راحتی برگشت دادند.

دقیقه 78:

ضربه سر آرام علیپور را دروازه بان تیم شارجه به راحتی مهار کرد.

دقیقه 90:

بازیکنان پرسپولیس با دستپاچگی روی دروازه شارجه حمله کردند و در نهایت توپ را لو دادند.

دقیقه 1+90

ضربه کاشته پرسپولیس از پشت محوطه جریمه به دیواره دفاعی برخورد کرد.

دقیقه 2+90

شارجه یک ضد حمله سریع زد و مهاجم این تیم وارد محوطه جریمه شد و در نهایت تکل بیرانوند باعث شد که توپ به کرنر برود.

فارس