فرمانده سپاه بابلسر خبر داد
اجرای بیش از ۲۰۰ عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس بابلسر

به گزارش تابناک مازندران از روابط عمومی سپاه بابلسر، سرهنگ پاسدار سیدمصطفی موسوی‌نژاد در نشست خبری به مناسبت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: دفاع مقدس به عنوان سکوی پرتاب انقلاب اسلامی ایران بود که جلوه‌هایی زیبا از ایمان، ایثار و ازخودگذشتگی در آن متجلی بوده و هست.

وی با بیان اینکه ایستادگی و مقاومت جانانه آحاد مردم، نیروهای مسلح، بسیجیان و خانواده‌های معظم شهدا در هشت سال دفاع مقدس، پوزه استکبار جهانی را به خاک مذلت مالید، افزود: تجربه گران‌سنگ دفاع مقدس درس آزادگی، ایثار و مقاومت برای ملت‌های آزادی‌خواه و جبهه مقاومت اسلامی است.

فرمانده سپاه بابلسر با بیان اینکه پایگاه‌‌های مقاومت بسیج و کانون‌های اقشاری این شهرستان بیش از ۲۰۰ عنوان برنامه را در هفته دفاع مقدس اجرای خواهند کرد، به تشریح این برنامه‌های پرداخت و تصریح کرد: چند طرح محرومیت‌زدایی شامل خانه‌های محروم و سیل‌زده در این هفته به بهره‌برداری می‌رسند.

این مسئول با اشاره به برگزاری یادواره کشوری شهدای بسیج رسانه با همکاری سازمان بسیج رسانه مازندران و با محوریت شهید مدافع حرم هادی باغبانی در بابلسر، خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین سخنران این مراسم خواهد بود.

موسوی‌نژاد ادامه داد: این مراسم چهارم مهرماه ساعت ۹ صبح در متل بانک ملی بابلسر برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: اجتماع عظیم ۵ هزار نفری رزمندگان گام دوم انقلاب با حضور پرشور رزمندگان دفاع مقدس، ایثارگران، بسیجیان و خانواده‌های معظم شهدا با سخنرانی سردار بابایی فرمانده سپاه کربلا مازندران، هفتم مهرماه در مصلای المهدی بابلسر برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه بابلسر در پایان بیان کرد: برگزاری مسابقات ورزشی، ارائه خدمات درمانی در محلات، برنامه‌های متنوع فرهنگی و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس در بابلسر است.