برنامه کامل جام ملت های آسیا؛ 2019 امارات

به گزارش تابناک مازندران، شب گذشته مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا با دیدار تیمهای امارات و بحرین آغاز شد که به تساوی انجامید . این رقابت ها از تاریخ 15 دی لغایت 12 بهمن به میزبانی امارات آغاز شد. این رقابت ها در چهار شهر ابوظبی، شارجه، دبی و العین و هفت ورزشگاه انجام می شود.

برنامه و نتایج کامل رقابت ها به شرح زیر است:

شنبه 15 دی

گروه A: امارات یک – یک بحرین؛ ساعت 19:30 ورزشگاه زاید اسپورت ابوظبی

یکشنبه 16 دی

گروه B: استرالیا- اردن ساعت 14:30، ورزشگاه بن زاید العین

گروه A: تایلند – هند؛ ساعت 17 ورزشگاه آل نهیان ابوظبی

گروه B: سوریه – فلسطین (، ساعت 19:30 ورزشگاه شارجه

دوشنبه 17 دی

گروه C: چین – قرقیزستان، ساعت 14:30 ،ورزشگاه آل مکتوم دبی

گروه C: کره جنوبی – فیلیپین، ساعت 17 ، ورزشگاه شیخ خلیفه العین

گروه D: ایران – یمن، ساعت 19:30 ، ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

سه شنبه 18 دی

گروه D: عراق – ویتنام، ساعت 17 ، ورزشگاه زاید اسپورت دبی

گروه E:عربستان - کره شمالی،ساعت 19:30 ورزشگاه بن رشید دبی

چهارشنبه 19 دی

گروه F: ژاپن – ترکمنستان، ساعت 15:30 ، ورزشگاه آل نهیان ابوظبی

گروه F: ازبکستان – عمان ، ساعت 18 ورزشگاه شارجه

گروه E: قطر – لبنان، ساعت 19:30 ، ورزشگاه بن زاید العین

پنج شنبه 20 دی

گروه A: بحرین – تایلند، ساعت 14:30، ورزشگاه آل مکتوم دبی

گروه B: اردن – سوریه، ساعت 17، ورزشگاه شیخ خلیفه العین

گروه A: هند – امارات، ساعت 19:30t ورزشگاه زاید ابوظبی

جمعه 21 دی

گروه B: فلسطین – استرالیا، ساعت 14:30، ورزشگاه مکتوم بن رشید دبی

گروه C: فیلیپین – چین، ساعت 17، ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

گروه C: کره جنوبی – قرقیزستان، ساعت 19:30، ورزشگاه بن زاید العین

شنبه 22 دی

گروه D: ویتنام – ایران، ساعت 14:30، ورزشگاه آل نهیان ابوظبی

گروه D: یمن – عراق ، ساعت ساعت 17 ، ورزشگاه شارجه

گروه E: لبنان – عربستان، ساعت 19:30، ورزشگاه آل مکتوم دبی

یکشنبه 23 دی

گروه E: کره شمالی – قطر، ساعت 14:30، ورزشگاه شیخ خلیفه العین

 

گروه F: ژاپن – عمان ، ساعت 17 ، ورزشگاه زاید اسپورت ابوظبی

 

گروه F: ترکمنستان – ازبکستان (23 دی) ساعت 19:30 ورزشگاه مکتوم بن رشید دبی

دوشنبه 24 دی

 

گروه A: امارات – تایلند، ساعت 19:30 ، ورزشگاه بن زاید العین

گروه A: هند – بحرین، ساعت 19:30، ورزشگاه شارجه

سه شنبه 25 دی

گروه B: استرالیا – سوریه، ساعت 17 ، ورزشگاه شیخ خلیفه دبی

گروه B: فلسطین – اردن، ساعت 18 ، ورزشگاه محمدد بن زاید ابوظبی

چهارشنبه 26 دی

گروه C: کره جنوبی – چین، ساعت 17 ، ورزشگاه آل نهیان ابوظبی

گروه C :قرقیزستان – فیلیپین، ساعت 17 ، ورزشگاه آل مکتوم دبی

گروه D : ویتنام – یمن، ساعت 19:30 ، ورزشگاه بن زاید العین

گروه D : ایران – عراق، ساعت 19:30 ، ورزشگاه آل مکتوم دبی

پنج شنبه 27 دی

گروه F :عمان – ترکمنستان، ساعت 17 ، ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

گروه F :ژاپن – ازبکستان، ساعت 17 ، ورزشگاه خلیفه العین

گروه E : عربستان – قطر، ساعت 19:30 ، ورزشگاه زاید اسپورت ابوظبی

گروه E: لبنان - کره شمالی، ساعت 19:30 ، ورزشگاه شارجه

یک هشتم نهایی

یکشنبه 30 دی

دوشنبه اول بهمن

سه شنبه دوم بهمن

یک چهارم نهایی

پنج شنبه 4 بهمن

جمعه 5 بهمن

نیمه نهایی

دوشنبه 8 بهمن

سه شنبه 9 بهمن

فینال

جمعه 12 بهمن