تردد وسایل نقلیه در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) از میدان امیرکبیر و تردد وسایل نقلیه در آزادراه تهران - شمال (قطعه یک) مسیر (جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع است.
کد خبر: ۹۹۹۶۳۴
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۵ 08 October 2021

رییس مرکز اطلاعات و کنترل راهور ناجا از ممنوعیت تردد در دو محور و ترافیک در سه محور مواصلاتی خبر داد.
خبرگزاری میزان - سرهنگ احمد شیرانی گفت: تردد وسایل نقلیه در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) از میدان امیرکبیر و تردد وسایل نقلیه در آزادراه تهران - شمال (قطعه یک) مسیر (جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل راهور ناجا ادامه داد: ترافیک در مسیر جاده چالوس (شمال به جنوب) ورودی شهر مرزن آباد و حدفاصل دوآب تا هزارچم و محدوده‌های، ولی آباد و سیاه بیشه، محور هراز مسیر (شمال به جنوب) حدفاصل پارک جنگلی آمل تا سه راهی چلاو و محدوده‌های امامزاده شاه زید، بایجان، شاهاندشت و آب اسک و در آزادراه رشت - قزوین محدوده‌های پارک جنگلی سراوان و رودبار سنگین گزارش شده است.

به گفته وی تردد نیمه سنگین نیز در محور فیروزکوه محدوده پل سفید گزارش شده است.

سرهنگ شیرانی با اشاره به آخرین وضعیت جوی گفت: در برخی از محور‌های استان‌های اردبیل، گیلان، مازندران، سمنان و گلستان بارش باران گزارش شده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل راهور ناجا گفت: با توجه به پایان یافتن تعطیلات همزمانی سفر‌های برگشت هموطنان باعث افزایش حجم ترافیک در برخی از جاده‌ها شده است. ظرفیت عبوری جاده‌ها محدود است و در این شرایط به سرعت اشباع می‌شود.

وی افزود: رانندگانی که در این زمان قصد بازگشت دارند باید با صبر و حوصله بیشتری رانندگی کرده و به حقوق سایر رانندگان احترام بگذارند. صرفا در سمت و مسیر مجاز حرکت و از تجاوز و انحراف به مسیر مقابل که باعث بروز حادثه و کاهش ایمنی تردد می‌شود خودداری کنند.

سرهنگ شیرانی تاکید کرد: با توجه به غیر حضوری بودن اکثر مراکز آموزشی هموطنان می‌توانند با توجه به ترافیک سنگین جاده ها، بازگشت خود را در روز‌های شنبه و یکشنبه هفته آتی برنامه ریزی کنند.

وی از هموطنان خواست قبل از تردد از طریق شماره تلفن ۱۲۰ و ۸۸۲۵۵۵۵۵ (۱۰ خط) در جریان آخرین وضعیت جوی و ترافیکی قرار گیرند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار