در روز رقابت‌های امروز کشتی آزاد قهرمانی جهان از ظهر امروز یکشنبه و با برگزاری مسابقات مقدماتی اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۹ و ۹۲ کیلوگرم پیگیری شد.
کد خبر: ۹۹۸۴۸۵
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۸ 03 October 2021

به گزارش تابناک مازندران،دومین روز رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان از ظهر امروز یکشنبه و با برگزاری مسابقات مقدماتی اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۹ و ۹۲ کیلوگرم پیگیری شد.


در مسابقات امروز امیرمحمد یزدانی، محمد نخودی و کامران قاسم پور سه کشتی گیر مازندرانی که همگی جویباری هستند با برتری مقابل حریفان به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.


نتایج کشتی گیران کشورمان تاکنون به شرح زیر است:
در وزن ۵۷ کیلوگرم علیرضا سرلک پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۱۱ بر صفرجوزپه ویلارو از اکوادور را مغلوب کرد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله در یک کشتی نزدیک با نتیجه ۷ بر ۶ از سد آریان تسیوترین از بلاروس گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

حریف سرلک در این مرحله سلیمان آتلی دارنده مدال نقره جهان از ترکیه است.


در وزن ۶۵ کیلوگرم امیرمحمد یزدانی در دور نخست، با نتیجه ۱۰ بر صفر گابریل جاناتچ از اتریش را مغلوب کرد وی در دور بعد با نتیجه ۱۳ بر ۳ مقابل سباستین ریورا از پورتوریکو به برتری رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. یزدانی در این مرحله مقابل کرزیستوف بینکوفسکی از لهستان با نتیجه ۴ بر ۲ به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.


در وزن ۷۹ کیلوگرم محمد نخودی در دور نخست، با نتیجه ۱۱ بر صفر آرون کانوا از ایتالیا را از پیش رو برداشت. وی در دور دوم با نتیجه ۸ بر ۴ آرمان آواگایان از ارمنستان را مغلوب کرد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه ۱۱ بر صفر سیف الدین آلکما از فرانسه را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد.


در وزن ۹۲ کیلوگرم کامران قاسم پور پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۷ بر صفر از سد آندریل ولاوسف از اوکراین گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در دور بعد با نتیجه ۸ بر ۱ ایراکلی متسیتوری دارنده مدال برنز جهان از گرجستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. قاسم پور در این مرحله به مصاف جی دن کاکس قهرمان جهان از آمریکا می‌رود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار