این دانشگاه با توجه به جمعیت ۳۷ هزار نفری در استان دارای فضای ورزشی ۱.۵ متر مربعی به ازای هر دانشجو و امکانات پیشرفته ورزشی آماده خدمات‌رسانی به جامعه است.
کد خبر: ۹۹۸۳۱۷
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۹ 03 October 2021

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران گفت: این دانشگاه با ۶۳ هزار متر مربع فضای ورزشی با تجهیزات مدرن بدنسازی و یک استخر سرپوشیده می‌تواند مکانی خوب برای آموزش نسل مشتاق به ادامه تحصیل در رشته‌های تربیت‌بدنی باشد.

فعالیت ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران در ۶۳ هزار متر مربع فضا
به گزارش خبرنگار گروه‌ استان‌های خبرگزاری آنا از ساری، حسین کرمانیان در شورای تخصصی ورزش دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران که با حضور مدیرکل مرکز ورزش و تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: این دانشگاه با توجه به جمعیت ۳۷ هزار نفری در استان دارای فضای ورزشی ۱.۵ متر مربعی به ازای هر دانشجو و امکانات پیشرفته ورزشی آماده خدمات‌رسانی به جامعه است.

وی افزود: کیفیت اثرگذاری خدمات دانشگاه آزاد اسلامی در بخش ورزشی با معرفی قهرمانان ملی همراه است و امروز میزبان تحصیل این قهرمانان در این دانشگاه هستیم.

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی مازندران بیان کرد: امروز این دانشگاه با ۳۱ هزار متر مربع فضای مسقف و ۳۲ هزار متر مربع فضای باز ورزشی با تجهیزات مدرن بدنسازی و یک استخر سرپوشیده می‌تواند مکانی خوب برای آموزش نسل مشتاق به ادامه تحصیل در رشته‌های تربیت‌بدنی باشد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار