معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا از توزیع ۴ هزار بسته بهداشتی هم بین دانش آموزان هم خبرداد و خاطرنشان کرد:۱۴۰۰ بسته معیشتی هم بین خانواده دانش اموزان نیازمندان توزیع شده است.
کد خبر: ۹۹۶۱۵۶
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۴ 24 September 2021

به گزارش تابناک مازندران، سرهنگ عسگر مجیدی در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار بسیج در ساری، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، از اهدای ۱۰۴۰۰ بسته کمک آموزشی و ۲۰۰ تبلت به دانش آموزان نیازمند خبر داد و گفت: این اقلام با همت بسیج دانش آموزی سپاه کربلا، سپاه ناحیه ساری و با همکاری اداره اموزش و پرورش استان تهیه و در اختیار دانش اموزان قرار گرفت.

معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا از توزیع ۴ هزار بسته بهداشتی هم بین دانش آموزان هم خبرداد و خاطرنشان کرد:۱۴۰۰ بسته معیشتی هم بین خانواده دانش اموزان نیازمندان توزیع شده است.

به گفته مجیدی، نهضت مومنانه بسیج دانش آموزی در قالب پویش همکلاسی مهربان در هفته دفاع مقدس برگزار و کمک‌های مومنانه در طول سال ادامه خواهد داشت.

سرهنگ مجیدی در این مراسم،ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس،با اشاره اینکه رشادت ها و مقاومت شهدا باعث عزت و افتخار ایران اسلامی شده است،گفت: روزهای اول انقلاب ، شهدای در کنار حضرت امام (ره) انقلاب را به پیروزی رساندند و بعد از آن با هدایت حضرت امام(ره) دوران پرافتخار دفاع مقدس را در مقابل جبهه استکبار رقم زدند.

معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا با بیان اینکه شهدا با هدایت حضرت امام (ره) بسیج مستضعفین را شکل دادند، افزود: به تعبیر رهبر معظم انقلاب بسیج پاره تن مردم است و همیشه در مشکلات پای کار مردم بوده است.

سرهنگ مجیدی در ادامه با اشاره به نقش بسیج دانش آموزی در دوران دفاع مقدس، ادامه داد: تعداد قابل توجهی از شهدا، دانش آموزان بودند و حماسه های پرافتخاری را در دوران دفاع مقدس رقم زدند.

معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا با تصریح بر اینکه در حال حاضر میدان دفاع از جنگ سخت به جنگ نرم ، تغییر پیدا کرده است، خاطرنشان کرد: امروز هم بسیج دانش آموزی در عرصه ها حضوری فعال دارد و هرجا که معیشت مردم دچار مشکل شده باشد ورود پیدا کرده و در کنار مردم قرار میگیرد.

سرهنگ مجیدی با بیان اینکه امروز مردم ما همانند دوران دفاع مقدس، با همدلی تهدید ها را به فرصت ها تبدیل می کنند، اضافه کرد: کمک های مومنانه بسیج دانش آموزی تداعی کننده کمک ها و پیشتیبانی همه صنوف در دوران جنگ تحمیلی است.

معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا با تصریح بر اینکه دانش آموزان آینده سازان انقلاب هستند، افزود: کمک های مومنانه دانش آموزان در تاریخ ماندگار خواهد شد ، همان طوری که فداکاری های شهدای دانش آموزان در دوران دفاع مقدس ماندگار شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار