نفر هفدهم این فهرست دیوید بختیاری ورزشکار رشته فوتبال آمریکایی است که رگ و ریشه‌ای ایرانی دارد
کد خبر: ۹۹۶۱۲۷
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۲ 23 September 2021

به گزارش تابناک مازندران، نشریه فوربس فهرست پردرآمدترین ورزشکاران جهان در سال گذشته را منتشر کرد که همچون ادوار گذشته، نام لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در آن دیده می‌شود، اما این بار هیچکدام از آنها در صدر رده‌بندی قرار ندارند و این جایگاه را به کانر مک‌گرگور ورزشکار MMA و قهرمان سابق مبارزات آزاد UFC تقدیم کرده‌اند.

پس از مک‌گرگور که با درآمدی 153.47 میلیون یورویی در سال گذشته نفر اول است، لیونل مسی در رتبه دوم قرار دارد و این در حالی است که ستاره آرژانتینی با انتقالش به پاری‌سن‌ژرمن حقوقی به مراتب کمتر از آخرین فصل حضورش در بارسلونا می‌گیرد. مسی با 110.84 میلیون یورو درآمد از تمامی منابع درآمدی‌اش بالاتر از رقیب پرتغالی خود کریستیانو رونالدوست، رونالدویی که بازگشتش به منچستریونایتد سبب شد که همچنان درآمدی قابل توجه داشته باشد. مجموع درآمدهای یک سال گذشته ستاره پرتغالی شیاطین سرخ 102.31 میلیون یورو بوده است.

سومین فوتبالیست رده‌بندی پردرآمدترین ورزشکاران جهان نیمار است که پس از ستاره فوتبال آمریکایی، دارک پرسکات و لبران جیمز ستاره سرشناس بسکتبال NBA در جایگاه ششم است. در واقع نیمار آخرین نفر در فهرست 20 ورزشکار پردرآمد جهان در سال 2021 است.

نفر هفدهم این فهرست دیوید بختیاری ورزشکار رشته فوتبال آمریکایی است که رگ و ریشه‌ای ایرانی دارد.روز نو

 

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار