کد خبر: ۹۹۵۶۱۵
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۹ 21 September 2021

ساکت الهامی پس پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل ذوب‌آهن در دیداری دوستانه درخصوص شرایط تیمش اظهار داشت: در بازی امروز هر دو تیم خسته بودند چون ما دو روز پیش با سپاهان بازی کرده بودیم و ذوب‌آهن هم دیروز با پیکان بازی کرده بود.

وی ادامه داد: بازی‌های دوستانه برای محک تیم‌هاست و تیم‌ها چون در شرایط بدنسازی هستند از کیفیت خوبی برخورردار نیستند و قاعدتا بازی از فرم اصلی خارج شده بود. خوشبختانه یک بازی پرفشار برای هر دو تیم بود، نتیجه این بازی اصلا مهم نیست، هر دو تیم یک بازی فیزیکی به نمایش گذاشتند و چون در کوران فصل بدنسازی هستند نتیجه بازی نمی‌تواند ملاک عملکرد تیم‌ها باشد.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در خصوص جوانگری تیمش عنوان کرد: نساجی در فصل گذشته میانگین سنی بالایی داشت و ما سعی کردیم با جذب جوانان خوبی که در تیم‌های پایه داشتیم و همینطور یکی دو بازیکن از تیم‌های دیگر فکر می‌کنم در تاریخ نساجی کمتر موقعیتی پیش آمده باشد که 6 نفر از تیم‌های پایه به تیم بزرگسالان اضافه شده باشند. این اتفاق برای من مایه خوشحالی است و فقط ناراحتیم که نتوانستیم بازیکنان جوان بیشتری را جذب کنیم.

الهامی اضافه کرد: ما در بازی با ذوب‌آهن 2-3 بازیکن را استراحت دادیم و چند بازیکن هم مصدوم داشتیم. ذوب آۀن هم 4-5 بازیکنش را استراحت داده بود. تیم‌هایی مثل ما باید به جوانانشان بها بدهند تا به شرایط آرمانی برسیم. ما از لحاظ مالی توان رقابت با تیم‌های بزرگ کشور نداریم و چاره‌ای نداریم تا با جوانان کار کنیم. ان‌شاءالله فوتبال مازندران به شرایطی برسد که به جوانانش افتخار کند.

خبرورزشی

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار