در مسیری که به آبشار کلیره منتهی می شود شاهد کلبه های چوبی شگفت انگیزی خواهید بود که خالی از سکنه می باشند اما در فصل بهار و زمانی که زیبایی های این منطقه به اوج خود می رسد شما می توانید در این کلبه ها اقامت دارند.
کد خبر: ۹۹۵۰۱۱
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۵ 20 September 2021

به گزارش تابناک مازندران، آبشار کلیره در دل روستایی سرسبز و جنگلی باشکوه قرار دارد. اگر به دنبال طبیعت‌گردی منحصر به فردی هستید رفتن به این آبشار بهترین گزینه است، چرا که حدود یک ساعت باید از جنگلی بکر و ناب با درختانی سرسبز و بلند قامت عبور کنید تا به آبشار کلیره برسید.

در مسیر رسیدن به آبشار و عبور از جنگل انواع درختان بلند قامت مثل توسکا، راش، سرخدار، گردو، انجیلی، ممرز و… توجه شما را به خود جلب می‌کنند. با دیدن این همه درخت و سرسبزی، شگفت زده شده و انگار در بهشت قدم می‌زنید. در حین قدم زدن در جنگل، گاهی اوقات به بالای سر خود نگاه کرده و از تلفیق آسمان و سرسبزی درختان لذت ببرید.

آبشار کلیره یکی از جاذبه های روستای زیبای بتلیم است. اما زیبایی های این روستا فقط به این آبشار ختم نمی شود. روستای بتلیم دارای جذابیت های بی شماری است که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

در مسیری که به آبشار کلیره منتهی می شود شاهد کلبه های چوبی شگفت انگیزی خواهید بود که خالی از سکنه می باشند اما در فصل بهار و زمانی که زیبایی های این منطقه به اوج خود می رسد شما می توانید در این کلبه ها اقامت داشته باشید.

یکی دیگر از جذابیت های این روستا صحنه های فعالیت های دامداری و کشاورزی اهالی این منطقه به صورت سنتی می باشد. دیدن این صحنه ها به قدری برایتان جذاب خواهد بود که به احتمال زیاد خودتان هم بخواهید در این کار به روستاییان کمک کنید.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار