از جمعه تا اوایل هفته آتی با شمالی شدن جریانات‌های دریای خزر بارش باران و وزش باد شدیدموقتی و کاهش دما را برای اردبیل، گیلان، مازندران و گلستان را خواهیم داشت.
کد خبر: ۹۹۳۸۸۰
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۶ 14 September 2021
به گزارش تابناک مازندران، فریبا گودرزی کارشناس هواشناسی درگفت‌وگو با میزان در موردآخرین وضعیت جوی کشور گفت:برای چند روز آینده در بیشتر مناطق کشور آسمان آرام و جو پایدار را خواهیم داشت.

وی افزود:در طی سه روز آینده در برخی نقاط گیلان، مازندران و غرب گلستان انتظار بارش‌های پراکنده را خواهیم داشت.
وی گفت:از جمعه تا اوایل هفته آتی با شمالی شدن جریانات‌های دریای خزر بارش باران و وزش باد شدیدموقتی و کاهش دما را برای اردبیل، گیلان، مازندران و گلستان را خواهیم داشت.

وی افزود:درطی این مدت دریای خزر مواج است، همچنین ارتفاع موج تا یک و نیم متر برآورد شده است که صیادان عزیز باید به آن توجه کنند.

این کارشناس هواشناسی گفت:از امروز تا پنجشنبه در برخی نواحی شرقی کشور همچون شرق خراسان جنوبی و شمال سیستان و بلوچستان منطقه زابل شدت وزش باد به صورت طوفان شن و خاک که سبب کاهش دید در جاده‌های مواصلاتی خواهد شد.

وی در مورد آب‌های جنوبی کشور گفت:از امروز تا آخر هفته آب‌های جنوبی کشور مواج خواهد بود.

وی در پایان در مورد وضعیت اب و هوایی تهران گفت:آسمان تهران امروز خواهد بود بیشینه دما در مهر اباد ۳۵ درجه خواهد بود همچنین تا پایان هفته شاهد خنک شدن هوا و کاهش دما خواهیم بود.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار