دوشنبه و سه‌شنبه (۲۲ و ۲۳ شهریورماه) در غالب مناطق کشور آسمان صاف و آرام خواهد بود. از شنبه تا دوشنبه (۲۰ تا ۲۲ شهریورماه) در سواحل شمالی، شمال شرق و دامنه‌های جنوبی البرز روند افزایش نسبی دما پدیده حاکم خواهد بود.
کد خبر: ۹۹۲۷۱۳
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۰ 10 September 2021

به گزارش تابناک مازندران، مدیرکل ‌پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: دوشنبه و سه‌شنبه (۲۲ و ۲۳ شهریورماه) در غالب مناطق کشور آسمان صاف و آرام خواهد بود. از شنبه تا دوشنبه (۲۰ تا ۲۲ شهریورماه) در سواحل شمالی، شمال شرق و دامنه‌های جنوبی البرز روند افزایش نسبی دما پدیده حاکم خواهد بود.

وی درباره وضعیت آب و هوایی تهران اظهارکرد: فردا (۲۰ شهریورماه) آسمان تهران صاف، گاهی همراه با وزش باد و در اواخر وقت قسمتی ابری خواهد بود و بیشینه و کمینه دمای هوا ۳۲ و ۲۲ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود. آسمان پایتخت یکشنبه (۲۱ شهریورماه) صاف و در اواسط روز همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۳ و حداکثر دمای ۳۳ درجه سانتیگراد خواهد بود.

به گفته ضیاییان، طی امروز و فردا (۱۹ و ۲۰ شهریورماه) اهواز با بالاترین دمای ۴۳ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و اردبیل با بیشینه دمای ۲۱ و ۲۴ درجه سانتیگراد خنک‌ترین مراکز استان‌های کشور هستند.

 

مرغ ارزانتر از همه جا (فقط امروز)

مشاهده
تبلیغ
  • (ویژه تهران) ایمپلنت در یک روز بدون درد (مشاوره رایگان)
آخرین اخبار

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار