کد خبر: ۹۴۳۹۱۱
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۴ 26 February 2021
۱۰۲بیمار تازه مبتلا به کرونا امروز در بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل شناسایی و بستری شدند.

در حال حاضر ۶۹۵بیمار در مراکز درمانی استان بستری هستند که ۱۸۱نفر آن‌ها در وضعیت اضطراری این بیماری در بخش آی سی یو تحت مراقبت‌های ویژه و مداوا قرار دارند.

همچنین در ۲۴ساعت گذشته ۶۸  بیمار مبتلا به کووید۱۹ با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل مرخص شدند.
 
شبانه روز گذشته ۴ هم استانی نیز بر اثر ابتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی مازندران جان باختند.
 
بر اساس نقشه رنگ‌بندی کرونا در نرم افزار ماسک از ۷ اسفندماه؛ شهرستانهای ساری، آمل و رامسر تنها شهر‌ستانهای نارنجی مازندران هستند.
 
شناسایی ۸۸ بیمار کرونایی جدید

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: ۲۴ساعت گذشته ۸۸بیمار جدید مشکوک به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران، پذیرش و بستری و ۶۶ نفر هم ترخیص شدند.

دکتر موسوی افزود: اکنون ۵۴۸ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیرمجموعه این دانشگاه بستری هستند.

او با اشاره به جان باختن ۳ نفر در ۲۴ساعت گذشته، گفت: ۱۴۰ بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بستری هستند.

شناسایی ۱۴ بیمار کرونایی جدید
رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل هم با اشاره به پذیرش ۱۴بیمار کرونایی جدید ۲۴ساعت گذشته در چهار بیمارستان زیرمجموعه این دانشگاه گفت: ۲ بیمار نیز با بهبودی نسبی مرخص شدند.

دکتر سیدفرزاد جلالی شمار بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان‌های بابل را ۱۴۷نفر اعلام کرد و افزود: ۴۱بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

او با اشاره به جان باختن یک نفر در ۲۴ساعت گذشته در این شهرستان، بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک، حضور نیافتن در تجمع ها، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، پرهیز از سفر‌های غیرضروری و بهداشت دست تاکید کرد.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار