کد خبر: ۹۳۹۱۸۶
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۳ 09 February 2021
سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در خصوص آخرین وضعیت شیوع کرونا در مازندران اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۶۳ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.
 
وی افزود: طی همین مدت تعداد ۱۵۹ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون۹۰۶  نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۱۹۵  بیمار با علائم حاد تنفسی بستری هستند.
 
سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر ۲۴۰  بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۰ بیمار جدید بستری و ۳۱ بیمار هم  ترخیص شدند.
 
وی گفت: ۳۴ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
 
در حال حاضر یک هزار و 146 بیمار کرونایی در بیمارستان های و مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه های علوم پزشکی بابل و مازندران بستری هستند که 203 نفر از این تعداد جدید و مربوط به شبانه روز گذشته می باشند.
 
حال جسمانی 229 نفر وخیم گزارش شده است و با علائم تنفسی حاد در بخش مراقبت های ویژه بیتری هستند.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار