هم اکنون ۱۰۷۷ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، تصریح کرد: از این تعداد ۲۲۷ نفر با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.
کد خبر: ۹۳۰۸۵۳
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹ 09 January 2021

به گزارش تابناک مازندران ، طبق این ارزیابی های ستاد ملی مقابله با کرونا وضعیت شهرستان های ساری ، آمل ، نکا ، فریدونکنار و قائمشهر قرمز بوده اما شهرستان های سوادکوی شمالی و رامسر به وضعیت نارنجی رسیده اند، همچنین تعداد بستری شدگان مبتلا به ویروس کرونا تاکنون ۱۲۷۹ نفر در بیمارستان های این استان است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران،سید عباس موسوی رئیس این دانشگاه، اعلام کرد: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۹۱ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: ظرف همین مدت تعداد ۱۹۸ نفر از افراد مشکوک بستری شده ، از بیمارستان ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه هم اکنون ۱۰۷۷ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، تصریح کرد: از این تعداد ۲۲۷ نفر با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط‌ عمومی و امور بین ‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل در حال حاضر ۲۰۲ بیمار مشکوک به كرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند.

بر اساس این آمار در ۲۴ ساعت گذشته ۲۷بیمار جدید بستری و ۳۴ بیمار هم ترخیص شدند و ۳۸ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند
در حال حاضر ۱۲۷۹ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.

برچسب ها: کرونا ، مازندران
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار