نتایج روز نخست رقابت های دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد در گروه ب مشخص شد.
کد خبر: ۹۲۲۸۳۶
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۱ 09 December 2020

نتایج روز نخست رقابت های دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد در گروه ب مشخص شد.

به گزارش ایسنا، دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد جام یادگار امام (ره) و گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در گروه ب از صبح امروز (چهارشنبه) در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی در حال برگزاری است و فرداشب با مشخص شدن تیم های برتر به پایان می رسد.

۶ دیدار امروز (چهارشنبه) برگزار شد که نتایج کامل آن به شرح زیر است:

هیأت کشتی قائمشهر، برنده ۸ – چسب رازی ۲
پاس ستارگان ساری، برنده ۹- اترک خراسان شمالی ۱
بازار بزرگ ایران، برنده ۹ – اترک خراسان شمالی ۱
پاس ستارگان ساری، برنده ۹ – چسب رازی ۱
بازار بزرگ ایران، برنده ۱۰ – هیأت کشتی قائمشهر صفر
چسب رازی، برنده ۸- اترک خراسان شمالی ۲

نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:

هیأت کشتی قائمشهر، برنده ۸ – چسب رازی ۲ (اسامی تیم قائمشهر در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: رضا علی جان زاده، برنده ۲- علی قلی زادگان ۱
۶۱ کیلوگرم: خیراله قهرمانی ۲- محمدرضا ابراهیمی، برنده ۸
۶۵ کیلوگرم: ابوالفضل حاجی پور ۳ – علی علیزاده، برنده ۴
۷۰ کیلوگرم: سید میرشاد اکبری، برنده ۶- امیرحسین متقی ۳
۷۴ کیلوگرم: نیما اشفاقی، برنده ۸- حسین اباذری ۶
۷۹ کیلوگرم: بهمن تیموری، برنده ۴- مهدی اسماعیل زاده صفر
۸۶ کیلوگرم: عزت اله اکبری، برنده ۱۰ ضربه فنی – حسین نوری صفر
۹۲ کیلوگرم: ارشک محبی، برنده ۴- امیرعلی آذرپیراد ۲
۹۷ کیلوگرم: علی شعبانی، برنده ۱۱- امیررضا فتاحی ۱
۱۲۵ کیلوگرم: یداله محبی، برنده ۱۲- سهیل یوسفی ۱

پاس ستارگان ساری، برنده ۹- اترک خراسان شمالی ۱ (اسامی تیم ساری در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: افشین رحمانی، برنده ۱۱- محمد ایزانلو صفر
۶۱ کیلوگرم: داریوش حضرتقلی زاده، برنده ۲- علیرضا حیدری ۱
۶۵ کیلوگرم: شایان حمزه، برنده – بدون حریف
۷۰ کیلوگرم: محمد کریمی، برنده ۱۱- عسگر محمدی صفر
۷۴ کیلوگرم: جمال خدابنده لو، برنده ۵- علی شاه پسندی صفر
۷۹ کیلوگرم: رضا ابراهیم نژاد، برنده ۱۱- اشکان طاهرخانی ۲
۸۶ کیلوگرم: محمد بخشی، برنده ۲- مسعود ساعدی ۴
۹۲ کیلوگرم: آرش نیرآبادی صفر- مصطفی نجفی، برنده ۴
۹۷ کیلوگرم: دانیا شریعتی نیا، برنده – بدون حریف
۱۲۵ کیلوگرم: وحید یوسفوند، برنده – بدون حریف

بازار بزرگ ایران، برنده ۹ – اترک خراسان شمالی ۱ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: پوریا ترکمان، برنده ۱۰- محمد ایزانلو صفر
۶۱ کیلوگرم: بهنام احسان پور، برنده ۱۰- حمیدرضا ترابی صفر
۶۵ کیلوگرم: ایمان صادقی، برنده ۶- محمدرضا باقری
۷۰ کیلوگرم: محمدمهدی یگانه جعفری، برنده ۱۳- سید امیرمهدی حسینی ۲
۷۴ کیلوگرم: سعید داداش پور، برنده ۱۲- سعید رسولی ۲
۷۹ کیلوگرم: پیمان یاراحمدی ۶- فریبرز بابایی، برنده ۷
۸۶ کیلوگرم: امیرحسین کاووسی، برنده ۱۱- مسعود ساعدی ۱
۹۲ کیلوگرم: احمد بذری، برنده ۱۱- مصطفی نجفی صفر
۹۷ کیلوگرم: محمدحسین محمدیان، برنده – بدون حریف
۱۲۵ کیلوگرم: مجتبی گلیج، برنده – بدون حریف

پاس ستارگان ساری، برنده ۹- چسب رازی ۱ (اسامی تیم ساری در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: صابر خانجانی، برنده ۹- مهدی ویسی صفر
۶۱ کیلوگرم: سید حسن عبادی، برنده ۱۱- محمدرضا طهماسب پور صفر
۶۵ کیلوگرم: مهران شیخی، برنده ۵- افشین خوش بخت صفر
۷۰ کیلوگرم: ایمان رحمانی زاده ۵- عرفان الهی، برنده ۱۱
۷۴ کیلوگرم: جمال خدابنده لو، برنده ۳- عیرضا خدایاری ۱
۷۹ کیلوگرم: امید حسن تبار، برنده ۱۱- علی اصغر تالشی صفر
۸۶ کیلوگرم: مهدی هدایتی، برنده ۷- حسین نوری ۲
۹۲ کیلوگرم: محمد علی تبار، برنده ۹- امیرعلی آذرپیراد ۱
۹۷ کیلوگرم: دانیال شریعتی نیا، برنده ۱۰- عرفان حسین زاده صفر
۱۲۵ کیلوگرم: علیرضا گرزبر، برنده ۱۲ ضربه فنی- سالار حبیبی ۱

بازار بزرگ ایران، برنده ۱۰ – هیأت کشتی قائمشهر صفر (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: رضا اطری، برنده ۱۱- رضا مومنی ۱
۶۱ کیلوگرم: بهنام احسان پور، برنده ۱۲- جواد جوادی ۲
۶۵ کیلوگرم: میثم نصیری، برنده ۴- ابوالفضل حاجی پور ۲
۷۰ کیلوگرم: امیرحسین حسینی، برنده ۵- مهران نصیری ۲
۷۴ کیلوگرم: مصطفی حسین خانی، برنده – بدون حریف
۷۹ کیلوگرم: پیمان یاراحمدی، برنده – بدون حریف
۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی، برنده ۱۰- علیرضا کریمی صفر
۹۲ کیلوگرم: احمد بذری، برنده ۳- امیرحسین خطی ۲
۹۷ کیلوگرم: مجتبی گلیج، برنده ۸- مصطفی صادق زاده صفر
۱۲۵ کیلوگرم: امیرحسین زارع، برنده – بدون حریف

چسب رازی، برنده ۸- اترک خراسان شمالی ۲ (اسامی تیم چسب رازی در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: علی قلی زادگان، برنده ۱۰- محمد ایزانلو صفر
۶۱ کیلوگرم: محمدرضا ابراهیمی، برنده ۳- علیرضا حیدری ۲
۶۵ کیلوگرم: علی علیزاده، برنده ۱۰- حمیدرضا ترابی صفر
۷۰ کیلوگرم: عرفان الهی، برنده ۵- سیدامیرمهدی حسینی ۴
۷۴ کیلوگرم: حسین اباذری، برنده ۱۲- مهدی گرمه ۲
۷۹ کیلوگرم: مهدی اسماعیل زاده ۴- فریبرز بابایی، برنده ۶
۸۶ کیلوگرم: بهنام شکوهیان ۲- فرید محمدی، برنده ۱۱
۹۲ کیلوگرم: امیرعلی آذرپیراد، برنده ۵- مصطفی نجفی ۳
۹۷ کیلوگرم: امیررضا فتاحی، برنده – بدون حریف
۱۲۵ کیلوگرم: سهیل یوسفی، برنده – بدون حریف

برنامه دیدارهای باقی مانده این گروه به شرح زیر است:
پنج شنبه ۲۰ آذرماه:
ساعت ۱۰: بازار بزرگ ایران- پاس ساری
ساعت ۱۱:۳۰: هیأت کشتی قائمشهر – اترک خراسان شمالی
ساعت ۱۶: بازار بزرگ ایران- چسب رازی
ساعت ۱۸: پاس ساری- هیأت کشتی قائمشهر

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار