روز نخست از رقابت‌های دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) در گروه ب امروز(چهارشنبه) در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار شد.
کد خبر: ۹۲۰۹۷۷
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۳ 02 December 2020

در روز نخست این رقابت‌ها چهار دیدار برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

صبانور کردستان، برنده ۷- شهدای مقاومت بسیج قم ۳

بازار بزرگ ایران، برنده ۸- دانشگاه آزاد اسلامی ۲

دانشگاه آزاد اسلامی، برنده ۶- صبانور کردستان ۴

بازار بزرگ ایران، برنده ۹- شهدای مقاومت بسیج قم ۱

نتایج انفرادی این دیدار ها به شرح زیر است:

دانشگاه آزاد اسلامی، برنده ۶- صبانور کردستان ۴

۵۵ کیلوگرم: سجاد عباس پور، برنده ۸- علی نوربخش صفر

۶۰ کیلوگرم: امید آرامی صفر- محمد نوربخش، برنده ۹

۶۳ کیلوگرم: رضا مردی، برنده ۳ – لری ابولادزه صفر

۶۷ کیلوگرم: دانیال سهرابی، برنده ۷- سعید ارجمند ۷

۷۲ کیلوگرم: احمد خرسانی پور صفر- علی ارسلان، برنده ۹

۷۷ کیلوگرم: برومند اصلان ۱- گلا بولکوادزه، برنده ۵

۸۲ کیلوگرم: مهدی محمدزاده، برنده ۷- حمیدرضا بادکان ۵

۸۷ کیلوگرم: ناصر علیزاده ۱- یوسف قادریان، برنده ۵

۹۷ کیلوگرم: مهدی بالی، برنده ۳- محمدهادی ساروی ۱

۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده ۱۰- بهنام شجعی ۲

بازار بزرگ ایران، برنده ۸- دانشگاه آزاد اسلامی ۲ :

۵۵ کیلوگرم: پویا دادمرز، برنده ۲- امیررضا ده بزرگی ۱

۶۰ کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده ۹- حسین جاویدی صفر

۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده ۷- حسین عباسی ۳

۶۷ کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده ۴- دانیال سهرابی ۱

۷۲ کیلوگرم: محمد الیاسی، برنده ۳- فرشید رهبر صفر

۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده ۸- مرتضی پورعیسی صفر

۸۲ کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده ۹- مهدی محمدزاده صفر

۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح ۳- ناصر علیزاده، برنده ۳

۹۷ کیلوگرم: آرمان علیزاده، برنده ۶- مرتضی الغوثی ۳

۱۳۰ کیلوگرم: علی اکبر یوسفی (کشتی نگرفت) - امیر قاسمی منجزی، برنده

صبانور کردستان، برنده ۷- شهدای مقاومت بسیج قم ۳:

۵۵ کیلوگرم: علی نوربخش، برنده ۹- مهدی قربانی صفر

۶۰ کیلوگرم: شیرزاد بهشتی طلا، برنده ۳- محمد جانقلی صفر

۶۳ کیلوگرم: شاهین فلاحی صفر- مهدی قادری، برنده ۸

۶۷ کیلوگرم: امیرحسین حاجی پور ۷- ابوالفضل زینتی رفاه، برنده ۱۰

۷۲ کیلوگرم: سوران محمدی ۱- امیر عبدی، برنده ۱۰

۷۷ کیلوگرم: مجید خلیلی، برنده ۴ ضربه فنی- محمدحسین جلالی ۴

۸۲ کیلوگرم: شاهین شریعتی، برنده ۸ – داود جوادیان صفر

۸۷ کیلوگرم: سامان عزیزی، برنده ۱۱- امیر رضایی ۳

۹۷ کیلوگرم: علی اکبر حیدری، برنده ۶ ضربه فنی – محمدعلی حیدری صفر

۱۳۰ کیلوگرم: بهنام شجعی، برنده ۴ ضربه فنی- امیرمحمد بیات صفر

بازار بزرگ ایران، برنده ۹- شهدای مقاومت بسیج قم ۱

۵۵ کیلوگرم: رضا خدری، برنده ۸- مهیار چراغی صفر

۶۰ کیلوگرم: ایمان محمدی، برنده ۹- عباس صفری صفر

۶۳ کیلوگرم: مهدی محسن نژاد، برنده ۹- رضا صفا صفر

۶۷ کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده ۸- محمدامین جبالی فر صفر

۷۲ کیلوگرم: محمدرضا رستمی ۳- امیر عبدی، برنده ۶

۷۷ کیلوگرم: حمیدرضا جعفری، برنده ۸- هدایت کبیری صفر

۸۲ کیلوگرم: میلاد خسروی، برنده ۹- محمدحسین جلالی صفر

۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده ۹- امیر رضایی صفر

۹۷ کیلوگرم: آرمان علیزاده، برنده ۱۵- محمدصادق عبدالهی ۴

۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازاده، برنده ۸- شاهرخ میکائیلی صفر

۲ دیدار باقی مانده از این رقابت ها فردا(پنجشنبه) به شرح زیر برگزار می شود:

ساعت ۱۱: دانشگاه آزاد اسلامی- شهدای مقاومت بسیج قم

ساعت ۱۶:۱۵: صبانور کردستان – بازار بزرگ ایران

منبع: ايرنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار