هم اکنون ۶۴۷ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، تصریح کرد: از این تعداد ۱۶۰ نفر با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.
کد خبر: ۹۱۶۹۵۹
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۱ 16 November 2020

به گزارش تابناک مازندران، شش روز از آغاز محدودیت های کرونایی می گذرد و کم و بیش این محدودیت ها مردم را به رعایت پروتکل های بهداشتی مقیدتر کرده است به طوری که این روزها شاهد کاهش خفیف تعداد بیماران کرونایی بستری در بیمارستان های استان هستیم و اکنون ۸۰۰ بیمار کرونایی تحت مراقبت کادر پزشکی در مازندران هستند.

بر اساس این گزارش از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران،سید عباس موسوی رئیس این دانشگاه، اعلام کرد:

ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۴۱ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: ظرف همین مدت تعداد ۱۳۴ نفر از افراد مشکوک بستری شده ، از بیمارستان ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه هم اکنون ۶۴۷ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، تصریح کرد: از این تعداد ۱۶۰ نفر با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط‌ عمومی و امور بین ‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل در حال حاضر ۱۵۳ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در ۲۴ ساعت گذشته ۲۶بیمارجدید بستری و ۳۶ بیمار هم ترخیص شدند و۴۳ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

در حال حاضر ۸۰۰ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار