رئیس این دانشگاه، اعلام کرد: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۲۲ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.
کد خبر: ۹۱۶۱۱۶
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۸ 12 November 2020

به گزارش تابناک مازندران ، چند روزی از محدودیت های کرونایی در مازندران می گذرد اما آمارها همچنان حکایت از وضعیت قرمز در این استان دارد و کماکان رعایت پروتکل های بهداشتی و زدن ماسک تنها راه موثر در پیشگیری از کووید ۱۹ است، تا امروز ۸۵۲ بیمار کرونایی در بیمارستان های این خطه بستری هستند.

بر اساس این گزارش از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران،سید عباس موسوی رئیس این دانشگاه، اعلام کرد: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۲۲ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: ظرف همین مدت تعداد ۱۲۹ نفر از افراد مشکوک بستری شده ، از بیمارستان ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه هم اکنون ۶۹۶ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، تصریح کرد:

از این تعداد ۱۵۸ نفر با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط‌ عمومی و امور بین ‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل در حال حاضر ۱۵۶ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در۲۴ ساعت گذشته ۲۷بیمارجدید بستری و ۲۳ بیمارهم ترخیص شدند و ۴۶ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
در حال حاضر ۸۵۲ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار