اتحادیه جهانی کشتی در گزارشی به برگزاری اردوی تیم ملی کشتی ایران پرداخت.
کد خبر: ۹۱۴۳۹۲
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۲ 04 November 2020

اتحادیه جهانی کشتی در گزارشی به برگزاری اردوی تیم ملی کشتی ایران پرداخت.

به گزارش ایسنا، اتحادیه جهانی کشتی در یادداشتی به برگزاری رقابت‌های دور رفت لیگ کشتی آزاد و فرنگی در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران و با رعایت دستورالعمل بهداشتی اشاره کرد. در این مقاله آمده: فدراسیون کشتی ایران اولین فدراسیون در رشته‌های برخوردی در ایران بود که توانست مجوز شروع فعالیت ها را دریافت کند.

اتحادیه جهانی در این‌باره عنوان کرد: پس از تصویب برگزاری رقابت‌های قهرمانی جهان در صربستان، فدراسیون کشتی ایران اقدام به تعطیلی رقابت‌های لیگ کرد و بلافاصله اردوی تیم های ملی کشتی با انجام تست PCR و در فضای قرنطینه آغاز شد.

اتحادیه جهانی کشتی با اشاره به صحبت‌های حسن یزدانی قهرمان جهان و المپیک به نقل از او نوشت: به دلیل شیوع کرونا ۷ ماه دور از اردو بودیم و تمرینات را به صورت انفرادی دنبال می‌کردیم. رقابت‌های لیگ کمک کرد تا پس از مدت‌ها به آمادگی بیشتری برسیم. فدراسیون نیز اردو را در فضای قرنطینه برگزار کرد و هیچ کس حق خروج از اردو را نداشت. فقط یک هدف دارم و آن کسب عنوان قهرمانی جهان ۲۰۲۰ در صربستان است.

همچنین علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی نیز گفت: ما تلاش زیادی برای گرفتن مجوز برگزاری لیگ و اردوی تیم‌های ملی داشتیم و در نهایت موفق شدیم این دو مورد را تحت پروتکل‌های سخت بهداشتی برگزار کنیم.

برچسب ها: حسن یزدانی
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار