صبح امروز محمدرضا شافعیان رییس جهاد دانشگاهی مازندران به همراه هیئت همراه با مهدی رازجویان معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری این استان دیدار و تبادل نظر کردند.
کد خبر: ۹۱۲۵۲۳
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۲ 28 October 2020

در این دیدار شافعیان رییس جهاد دانشگاهی مازندران با تاکید بر اینکه مجموعه جهاد دانشگاهی با ظرفیت و پتانسیل بالایی که دارد می‌تواند در راستای توسعه این استان گام مهمی بردارد گفت: جهاد دانشگاهی مازندران فعالیت‌های علمی و پژوهشی متناسب با توسعه استان را در سایت تحقیقاتی شهید سلیمانی چپکرود جویبار انجام می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه وجود آب‌بندان و اراضی مستعد کشت در کنار فعالیت‌های شیلاتی و تولید جلبک اسپرولینا در این سایت تحقیقاتی می‌تواند مورد توجه مسئولان استانی قرار بگیرد خاطرنشان کرد: در راستای فعالیت‌های پژوهشی و علمی این نهاد در استان تولید جلبک اسپرولینا و فرآوری حاصل از آن است که در حال تحقیق برای استفاده از آن به عنوان مکمل‌های غذایی و مباحث شیلاتی و در دراز مدت مصرف انسانی هستیم.

مهدی رازجویان معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری مازندران نیز در این دیدار با مهم شمردن فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در راستای توسعه مازندران خواستار بازدید از سایت تحقیقاتی شهید سلیمانی چپکرود جویبار جهاد دانشگاهی مازندران شد.

به گزارش ایسنا مقرر شد در روزهای آینده معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری مازندران از نزدیک از ظرفیت‌های سایت تحقیقاتی شهید سلیمانی چپکرود جویبار جهاد دانشگاهی مازندران بازدید به عمل آورد.
انتهای پیام

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار