معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران، گفت: تمام پروژه‌های مدیریت زباله در استان باید پیوست زیست‌ محیطی داشته باشند.
کد خبر: ۹۱۰۵۸۹
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۰ 20 October 2020

ایسنا: مهدی رازجویان در جلسه مدیریت زباله شهرستان آمل با تاکید بر اینکه دفن زباله در محل‌های غیراستاندارد از سوی شهرداری‌ها پذیرفتنی نیست، اظهارکرد: از توان تشکل‌های مردم نهاد و بخش خصوصی که دانش بالایی در بحث مدیریت پسماند دارند باید بیش از گذشته استفاده شود.

وی تصریح کرد: تفکیک زباله از مبدا نیاز به فرهنگ‌سازی و جدیت بیشتر شهرداری ‌های استان دارد.

معاون استاندار مازندران ادامه داد: با توجه به تجربیاتی که از مدیریت زباله در استان به دست آمده، نباید اجازه دهیم محیط زیست استان بیش از شرایط موجود، آسیب ببیند.

رازجویان با اشاره به تاسیس سازمان مدیریت پسماند در استان، افزود: انتظار می‌رود این سازمان بتواند بحث زباله در استان را به شکل یکپارچه مدیریت کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران با تاکید بر اینکه مدیریت زباله در اولویت استان قرار داد، افزود: مازندران یک استان گردشگرپذیر و ملی محسوب می‌شود که در طول سال پذیرای مسافرین بسیاری است،بنابراین انتظار می‌رود جهت مدیریت بهتر زباله در این استان بودجه مناسبی تخصیص داده شود تا پروژه‌های مربوطه مانند کارخانه زباله‌سوز ساری هر چه زودتر پایان یابد.

رازجویان افزود: تمام پروژه‌های مدیریت زباله در استان باید پیوست زیست‌ محیطی داشته باشند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار