تعداد بیماران کرونایی در مازندران که سیر نزولی به خود گرفته بود؛ اکنون با کمتر رعایت کردن پروتکل های بهداشتی و رعایت نکردن فاصله های اجتماعی مجدد در حال افزایش است و تاکنون ۴۵۳ بیمار مبتلا به کرونا در مازندران بستری هستند.
کد خبر: ۹۰۷۳۲۲
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۷ 07 October 2020

به گزارش تابناک مازندران از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران،سید عباس موسوی رئیس این دانشگاه، اعلام کرد: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۶۹ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: ظرف همین مدت تعداد ۶۳ نفر از افراد مشکوک بستری شده ، از بیمارستان ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه هم اکنون ۳۴۰ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند ، تصریح کرد: از این تعداد ۸۷ نفر با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط‌ عمومی و امور بین ‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل در حال حاضر ۱۱۳ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در حال حاضر در ۲۴ ساعت گذشته ۲۳بیمارجدید بستری و ۱۳ بیمار هم ترخیص شدند و ۲۸ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

در حال حاضر ۴۵۳ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار