شاگردان محمود فکری که بعد از حضور وی متحول شده بودند و تیمهای مدعی را شکست دادند و به قدرت حدید در کشور مطرح شدند یکی یکی در حال جدا شدن هستند .....
کد خبر: ۹۰۲۹۷۲
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۹ 24 September 2020

به گزارش تابناک مازندران ، متاسفانه این روزهاخبرهای خوبی از باشگاه بزگ نساجی به گوش نمی رسد و هر روز شاهد جدا شدن ستاره های این تیم  به تیمهای دیگر هستیم .

بر اساس این گزارش، بوی ناخوشایندی به مشام دوستداران وعاشقان فوتبال بویژه هواداران دوآتشه تیم فوتبال نساجی قائم شهرمی رسد.
بوئی که ۲۴ سال متمادی در روزهای سخت به مشام جوانان وپیشکسوتان فوتبال مازندران وقائم شهرمی رسید.
اکنون نیزاین بومجددا دارد اززیرخاکستر شعله ور می شود تا بادود وبوی مشمئزکننده خود بلای مازندرانی هاشود.
آقایان مسئول مازندران؛ تا بلای ۲۴ ساله گذشته مجددا برسرمان نیامد بفکرباشید وبقول یکی ازدوستان پا برهنه وارد عمل شوید چرا که وقت تنگ است وزمان خیلی سریع می گذرد و پشیمانی دیگر سودی برای اهالی ورزش فوتبال علی الخصوص تیم پرآوازه، باریشه ومحبوب دلها یعنی نساجی نخواهد داشت.

اگرچه جدایی اکثر بازیکنان فصل گذشته نساجی قائمشهر از این تیم به دلیل دریافت پیشنهادهای نجومی از سایر تیم های لیگ برتری مانند استقلال و پیروزی از تیم های دولتی گرفته تا شهر خودرو و سپاهان متعلق به بخش خصوصی و شبه دولتی جدا شده اند ، ولی دست دست کردن مسئولان نساجی برای جذب بازیکنان جدید سبب شده تا بازیکنان تاثیرگذار سال گذشته لیگ جا به جا شوند و دست این باشگاه در پوست گردو بماند.
نساجی قائمشهر به دلیل مشکل افزایش چند برابری دستمزد بازیکنان تاکنون نتوانست بازیکنان معروف و نام آشنای حاضر در لیگ برتر را جذب کند ، مشکلی که بخشی از آن به نبود نظارت بر دستمزد بازیکنان داخلی و منع جذب بازیکنان خارجی جدید برای فصل آینده از سوی فدراسیون فوتبال بر می گردد و به همین دلیل هم در جمع تیم هایی قرار گرفته است که در نقل و انتقال لیگ بیستم حداقل روی کاغذ به عنوان ناکام مطرح هستند.

نتایج نسبتا خوبی که این تیم شمالی در رقابت های لیگ برتر در ۲ سال گذشته کسب کرد و فصل گذشته را هم با قرار گرفتن در رده نهمی به پایان برد، سبب شد تا انتظار هواداران نسبت تیم افزایش یابد به گونه ای که آنها به دنبال تحقق آروزهای بزرگ برای تیمشان در لیگ بیستم هستند و به نظر نمی رسد با بازیکنانی که این تیم در فصل جاری رقابت های لیگ برتر جذب کرد، بتواند این خواسته هواداران متعصب خود را تامین کند.
سهراب نادری یکی از کارشناسان فوتبال در مازندران معتقد است که با گذشت حدود یک ماه از شروع نقل و انتقال ، تیم نساجی قائمشهر یکی از تیم های ناکام شهرستانی در جذب بازیکنان برای لیگ بیستم محسوب می شود ، چرا که نه تنها نتوانست بازیکنان خوبی را از لیگ صید کند ، بلکه اکثر بازیکنان سال قبل خودش را نیز از دست داده است و به جای پوست اندازی به نظر می رسد در این گیر و دار پوستش کنده شده است ، وضعیتی که ریسک بزرگی را به دنبال خواهد داشت.
وی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت : اگرچه در مستطیل سبز فوتبال همیشه نمی توان با نام ها ، امید به نتیجه و امتیاز داشت، ولی تجربه تیم های بزرگ ثابت کرد که باید باشگاه ها در نقل و انتقالات به صورت ترکیبی کار کنند به گونه ای که اگر تعدادی از بازیکنان تاثیر گذار را از دست می دهند، یک تعداد بازیکن با تجربه جدید جذب کنند، چرا که این بازیکنان در کمرکش لیگ ها با تجربه خود بهتر می توانند نتیجه را حفظ کنند.
نادری گفت : همان گونه که بازیکنان جوان می توانند نفس تازه به تیم ها تزریق کنند ، به همان میزان نیز اشتباهات زیادی مرتکب می شوند و این می تواند تیم ها را دچار مشکل کند . در فصل جاری تا اینجای کار نمی توان امید چندانی به نساجی داشت و حتی نمی توان آینده درستی برای آن در لیگ برتر پیش بینی کرد.
وی افزود : اگر چه هرگونه قضاوت در مورد تیم نساجی تا پیش از رونمایی از بازی های این تیم زودهنگام است ، ولی روی کاغذ با این ترکیب شاید حداقل نباید انتظار کارهای بزرگ از این تیم داشت، ضمن این که به دلیل گرانی چند برابری دستمزد بازیکنان و محدودیت مالی تیم های خصوصی از جمله نساجی نمی توان انتظار زیادی از این تیم ها داشت که بتوانند بازیکنان خوبی جذب کنند.
او ادامه داد : هواداران نساجی باید صبورتر از گذشته وضعیت تیم را دنبال کنند و نباید قضاوت زودهنگامی برای تیم داشته باشند ، چون فشار مضاعفی به تیم تحمیل می کند و هر گونه فشار بیرونی از سوی هواداران ، وضعیت تیم را به هم می ریزد. نساجی چی ها باید صبر کنند تا این تیم چند بازی تدارکاتی را انجام دهد و وارد گود بازی رسمی شود و پس از چند بازی می توان وضعیت تیم را تا حدودی حدس زد.
زیر و رو شدن تیم برای لیگ بیستم
سرمربی تیم نساتجی قائمشهر هم گفت : اکثر بازیکنان نساجی که در سال گذشته این تیم را در لیگ نوزدهم همراهی می کردند، به سایر تیم های لیگ برتری پیوسته اند و به طور کلی تیم برای لیگ بیستم تا حد زیادی زیر و رو شد و چندان هم از لحاظ نام ها نشانی از سال قبل ندارد.
محمود فکری در مصاحبه با سایت باشگاه نساجی قائمشهر افزود : با این حال بازیکنان جوان خوبی از سوی نساجی برای فصل آینده رقابت های لیگ برتر جذب کردند که می توانند جای بازیکنان سال قبل را بگیرند.
وی گفت : بازیکنان ما در سال گذشته به خصوص ۱۰ بازی آخر فصل بازی خوبی از خودشان نشان دادند و نتایج خوبی را کسب کردند که همه این ها باعث شده تا پیشنهادات خوبی از تیم های دیگر داشته باشند و به هر تیمی که رفتند، امیدوارم موفق باشند، ولی نباید این رویه هواداران ما را نگران کند.
فکری افزود : هواداران ما اطمینان داشته باشند که بازیکنان سال جاری از نیروهای جوان و مستعدی هستند که می توانند نتایج خوبی را کسب کنند و تیم الان در تمرین آمادگی به سر می برد و انتظار ما از هوادارانمان حمایت تمام قد از این تیم است و هیچ نگرانی در مورد فصل آینده رقابت ها نداشته باشند.
نساجی قائمشهر تنها تیم لیگ برتری شمال کشور است که سال ۹۷ پس از ۱۳ سال توانست استان مازندران را در عالی ترین سطح فوتبالی ایران یا همان لیگ برتر صاحب تیم کند. این تیم در ۲ سال گذشته نیز توانست لیگ برتر را به ترتیب با رده دهم و نهم به پایان ببرد. کسب نتیجه خوب این تیم در لیگ برتر به خصوص در لیگ نوزدهم (۹۹-۹۸) باعث شده تا انتظارات از این تیم مازندرانی به خصوص پس از انتصاب محمود فکری به عنوان سرمربی بومی نساجی افزایش یابد.

به هر روی مدیران استان هر چه سربعتر باید اقدام کنند تا این تیم ریشه دار همچنان پر قدرت بماند .

 

 

برچسب ها: نساجی مازندران
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار