رییس دانشگاه فرهنگیان کشور با اشاره به افزایش پنج برابری ظرفیت دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: پذیرش دانشجویان در دانشگاه فرهنگیان کشور اکنون به ۲۰ هزار نفر رسیده است.
کد خبر: ۸۸۲۲۱۴
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷ 31 July 2020

حسین خنیفر در بابلسر روز پنجشنبه در جلسه بررسی مشکلات دانشگاه فرهنگیان امام علی (ع) بابلسر گفت: از سال ۹۶ توانستیم ورودی دانشجو معلمان را از چهار هزار به ۲۰ هزار نفر افزایش دهیم.

وی با اشاره به اینکه در سه سال اخیر ۳۰۵ استاد جدید به جمع اساتید دانشگاه فرهنگیان اضافه شد افزود: تامین نیروی انسانی مسلط به شیوه های آموزشی جدید، تامین کمبود نیروی تدریس برای نظام آموزشی و همچنین ارتقای کیفیت آموزشی در تعلیم و تربیت هدف اصلی دانشاه فرهنگیان است.

دانشگاه فرهنگیان بابلسر پذیرای دانشجوبان فرهنگی در مقطع کارشناسی می‌شود

رییس دانشگاه فرهنگیان کشور اظهار داشت: با توجه به ظرفیت دانشگاه فرهنگیان امام علی (ع) بابلسر و ظرفیت موجود در دانشگاه فرهنگیان کشور از نظر امکانات و نیروی انسانی در سال تحصیلی آینده این مرکز میزبان دانشجو معلمان در مقطع کارشناسی خواهد بود.

خنیفر ادامه داد: با توجه به امکانات موجود از این پس این مرکز باید در چهار محور رفاهی، آموزش ارشد در صورت گرفتن دانشجو، دانشجویان کارشناسی و ضمن خدمت برای فرهنگیان منطقه به فعالیت بپردازد.

وی با اشاره به توانمندی دانشگاه فرهنگیان مازندران در زمینه های مختلف که این دانشگاه را در کل کشور شاخص ساخته است، تصریح کرد: مازندران با توجه به امکانات نیروی انسانی مناسب در هر دو بخش خانم ها و آقایان جزو پنج استان قطب اصلی دانشگاه فرهنگیان کشور قرار خواهد گرفت.

ایرنا

شایان ذکر است در این جلسه از خانواده مرحوم کردتبار رئیس قبلی دانشگاه فرهنگیان امام علی (ع) بابلسر که در اثر کرونا جان خود را از دست داد تجلیل شد.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار